Spausdintinės reklamos idėjos rinkodarai

21 spausdintinės reklamos panaudojimo idėja „Self mailer“ aspektu

Nuolatinės pastangos, siekiant pateikti unikalias ir veiksmingas idėjas Jūsų marketingo kanaluose, įtraukti nepigiai kainuojančias spaudos paslaugas bei teisingai jas išnaudoti, gali išsekinti net ir labai patyrusius marketingo specialistus. Todėl šiame straipsnyje spaustuvė KOPA pateikia 21 spausdintinės reklamos panaudojimo idėją. Bet kuri iš šių idėjų gali paskatinti Jūsų kurybinį procesą.

Skaityti daugiau

QR kodų naudojimas spausdintinėje ir kitoje reklamoje

QR kodai yra panašūs į standartinius brūkšninius kodus, kuriais šiuo metu yra ženklinamos visų tipų vartojimo prekės. Tik QR kodai turi daugiau panaudojimo galimybių ir gali suteikti daugiau informacijos, negu tradiciniai brūkšniniai kodai.

Skaityti daugiau

Spaudos paslaugos Integruoto Marketingo Komunikacijoje

Integruota Marketingo Komunikacija apima įvairius verslo ir marketingo komponentus. Visuose šiuose komponentuose, priklausomai nuo užsiduotų tikslų ir siekių, spauda ir spausdintinė reklama turi didelę reikšmę.

Skaityti daugiau

Kaip apskaičiuoti spausdintinės reklamos kampanijos efektyvumą

Dažnai girdime versle teigiant, kad spausdintinė reklama, tai - pinigų išmetimas, kad nėra galimybės įvertinti, kiek tokia reklama buvo efektyvi įmonei, kiek žmonių ją pastebėjo ir tikrai neįmanoma spausdintinės reklamos susieti su pardavimais, kad galėtume apskaičiuoti investicijų grąžą (ROI). Tačiau, šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus spausduintinės reklamos kampanijų vertinimui, iš kurių išsirinksite sau tinkamiausią.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616