Spaustuvė KOPA – Europos verslo apdovanojimų finale

Spaustuvė KOPA – Europos verslo apdovanojimų finale

2015-ieji metai spaustuvei KOPA buvo išskirtiniai dėl pradėtų įgyvendinti naujų ambicingų projektų, kurių dėka galėsime pasiūlyti klientams dar geresnės kokybės leidinius, dirbdami našiau ir atlikdami Jūsų užsakymus dar greičiau. Taip pat 2015-aisiais metais spaustuvė KOPA dalyvavo jau devintus metus organizuojamuose Europos verslo apdovanojimuose.

“European Business Awards” tai - vienas didžiausių ir svarbiausių tokio pobūdžio renginių Europoje. Šio renginio metu pagerbiami novatoriškiausi verslo atstovai, kurie į verslo kūrimą ir plėtojimą žiūri itin atsakingai. Šios iniciatyvos tikslas – paremti stipresnės ir sėkmingesnės verslo bendruomenės Europoje vystymąsi. 2014-aisiais metais galimybe dalyvauti apdovanojimuose susidomėjo net 24 000 kompanijų iš 33 Europos valstybių. Visos šios įmonės jungia daugiau nei 2,7 mln. darbuotojų ir sukuria virš 1 trilijono eurų pelno.

Galime pasidžiaugti, kad spaustuvė KOPA šiais metais tapo nacionaline čempione aplinkosaugos (Environmental and Corporate Sustainability) kategorijoje. KOPA buvo atrinkta iš visų Lietuvos įmonių, besivaržiusių šioje kategorijoje, ir šiuo metu turi galimybę tapti nugalėtoja tarp dalyvių iš visos Europos. Aplinkosaugos grupėje varžosi įmonės, kurios skiria ypatingą dėmesį socialinėms, ekologinėms, kultūrinėms, aplinkosaugos problemoms ir aktyviai siekia jas spręsti, priimdamos atsakingus verslo sprendimus.

Dalyvauti Europos verslo apdovanojimuose būtent šioje kategorijoje pasirinkome neatsitiktinai– spaustuvėje KOPA į tvarumo ir ekologijos klausimus visada žiūrima atsakingai. 2014-aisiais metais gautas Žaliausios spaustuvės Lietuvoje apdovanojimas, taip pat didėja užsakymų ant perdirbto popieriaus skaičius, spaustuvės darbuotojai skatinami rūšiuoti atliekas ir yra daug kitų įgyvendintų iniciatyvų, kurias pristatėme apdovanojimų komisijai.

Vienas iš svarbiausių žingsnių apdovanojimų eigoje – nufilmuoti ir pateikti trumpą trijų minučių prisistatymą, kuriame atsispindėtų pagrindinės įmonės vertybės ir įgyvendinti projektai, kurie susiję su aplinkos apsauga ir ekologiškesnių pasirinkimų skatinimu. Šie įmonių prisistatymai turėtų padėti žiūrovams ir komisijos nariams išrinkti verčiausią kandidatą kiekvienoje kategorijoje.

Mes tikime, kad spaudos paslaugų versle darnus požiūris į aplinką, popieriaus perdirbimą ir atsakingą dažų naudojimą bei atliekų tvarkymą yra privalomas. Būtent todėl šie akcentai tapo vienais iš svarbiausių kuriant prisistatymą. Taip pat norėjome pabrėžti, koks svarbus yra kiekvieno žmogaus asmeninis indėlis, sprendžiant opias taršos, ekologijos bei miškų atsodinimo problemas.

Kviečiame pamatyti dar niekur nepublikuotą vaizdo įrašą, pristatantį spaustuvę KOPĄ mūsų akimis. Atidavę savo balsą už mus padėsite skleisti žinią, kad spaudos verslas ne tik gali, bet ir turi būti draugiškesnis aplinkai. Prisijunkite prie mūsų ir siekime bendro tikslo!
Balsuoti už KOPA prisistatymą galite paspaudę šią nuorodą (balsavimas vyksta iki 2016 m. vasario 26 d.: http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-award-for-environmental-corporate-sustainability-1/15595http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-award-for-environmental-corporate-sustainability-1/15595

Ačiū už Jūsų balsus!

 

Kiti tinklaraščio įrašai

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616