Spaustuvė KOPA apie spaudos standartus – gali būti dar geriau

Spaustuvė KOPA apie spaudos standartus – gali būti dar geriau

Išanalizavę Europos rinką, pasaulines technines naujoves nusprendėme įsigyti būtent šį Heidelberg Speedmaster XL 106 5 LE – UV įrengimą. Kol kas Europoje tik kelios tokios spaudos mašinų. Nuo senesnės kartos įrenginių, dirbančių su  UV dažais jos skiriasi tuo, kad spausdinimui naudoja prieš keletą metų Japonijoje sukurtus dažus, kurie yra jautresni UV spinduliuotei ir jiems išdžiūti pilnai reikia mažiau energijos. Jei šią technologiją lyginsime su standartiniu ofsetu, LE-UV dažai iškart sukietėja ir išdžiūsta (klasikiniais mineralinių aliejų pagrindu pagamintais dažais atspausdintus spaudinius būtina džiovinti 1–3 paras). Todėl pavyks pasiekti didesnį efektyvumą ne tik kokybės, bet ir laiko prasme.

Akivaizdūs pokyčiai, kurie bus pastebimi Jūsų leidiniuose:

 1. Dėl greito dažų džiūvimo (dažas mažiau įsigeria į popierių, todėl vaizdas lieka ryškesnis), atsiranda galimybė itin kokybiškai spausdinti ant ofsetinio popieriaus, kuris šiuo metu Vakarų Europoje tampa itin mėgstatmas užsakovų ir išstumia blizgų ir matinį kreidinį popierių.
 2. Papildomai nebūtina naudoti apsauginio lako, nes dažai greitai ir  pakankamai išdžiūsta. Taip pat „neuždaroma“ popieriaus faktūra, kas leidžia pajusti natūralų jo paviršių, nesklinda specifinis lako kvapas.
 3. Spausdinant klasikiniu ofsetiniu būdu  spaudos lapai džiūva 1-3 paras. Kad spaudos lapai nesuliptų, naudojama pudra, kurią užpurškus ant popieriaus paviršiaus sudaromi mikro tarpeliai. Naudojant pudrą, spaudos lapo paviršiuje jaučiamas šiurkštumas, kuris užsakovams ne visuomet patinka. LE-UV technologija atspausdinti gaminai šia prasme bus malonesni liesti.Spausdinant nauja technologija nebereikės naudoti pudros, nes dažai džiūva akimirksniu, spausdinimo metu.
 4. Šablonavimo efekto nebuvimas – didelė vertybė spausdinant leidinius su foniniu dengimu. Atspausdintų gaminių spalva bus tolygesnė.
 5. Platesnis spausdinamų paviršių pasirinkimas – galimybė suteikti unikalumo leidiniams. LE-UV įrengimas turi galimybę spausdinti ant plastiko ar kitų negeriančių paviršių.

Saugo ir tausoja aplinką

Labai svarbu, kad būtent šis Heidelberg sunkiasvoris naudoja išskirtinai mažai išteklių. Visi eko-komponentai užtikrina spaudos mašinos Speedmaster XL 106 5 LE-UV mažesnį energijos suvartojimą, mažesnį popieriaus ir kitų atliekų kiekį tuo pat metu maksimaliai didinant produktyvumą.

Ši technologija suteikia visai kitą greitį, o tokioms spaustuvėms, kurių specializacija – komercinė ir reklaminė spauda, jis yra gyvybiškai svarbus. Dažnai juokaujame, kad mūsų klientams beveik visada užsakymo reikėjo dar vakar, o vėliausiai – šiandien. Klasikinė technologija neleidžia spausdinti taip greitai, kaip norėtų klientai. Be to, investavus į technologinį atsinaujinimą, spaustuvė galės pagaminti daugiau produkcijos, o kartu – mažinti spaudinių savikainą.

Džiaugiamės, kad nuo šiol savo klientams galėsime pasiūlyti aukščiausią kokybę, kartu saugant ir aplinką.

Kiti tinklaraščio įrašai

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616