„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

„Red Dot” apdovanojimai — vieni iš labiausiai žinomų dizaino pasaulyje. Išskirtinis „radono taško“ ženklas jau prieš kurį laiką tarptautiniu mastu pripažįstamas kaip vienas iš labiausiai geidžiamų kokybiško dizaino įvertinimų. Nenuostabu, turint omenyje, kad konkursas kasmet vyksta jau daugiau nei 60 metų. Kasmet konkursui darbus teikia kūrėjai ir agentūros iš viso pasaulio, šiemet jame dalyvavo net 28 šalių atstovai.
 
 
Šiais metais iškilminga apdovanojimų ceremonija „Red Dot Gala” įvyko Berlyne, kur kartu su laureatais iš viso pasaulio apdovanojimą atsiėmė Lietuvos Dailininkų Sąjungos pirmininkė Edita Utarienė. Pasak jos, tai didžiulis įvertinimas ne tik sąjungai ir tiems žmonėms, kurie dirbo prie šio projekto, įvertinimas menininkams, kurių kūriniai pristatomi šioje knygoje, bet ir pačios Lietuvos vardo garsinimas.
 
Knygos dizainerė Agnė Dautartaitė-Krutulė taip pat džiaugiasi prestižiniu apdovanojimu ir pabrėžia, kad šiuose apdovanojimuose jaučiama tendencija išskirti intelektualiai argumentuotus ar netikėtai kūrybingus dizaino/reklamos pavyzdžius.
 
 
Iš viso „Red Dot Award” konkursui šiemet buvo pateikti ir išnagrinėti 8697 darbai, o apdovanoti buvo tik 72 iš jų. Įvertinus šiuos skaičius akivaizdu, kad laimintys projektai turėjo smarkiai išsiskirti iš kitų savo kūrybiškumu, dizaino ir gamybos kokybe.
 
Kiti „Memorabilia” laimėti apdovanojimai:
  • Londono Design Week Awards pateko į konkurso rinktinį ketvertuką leidybos kategorijoje;
  • „The One Club for Creativity“ konkurse jis tapo laureatu leidinių dizaino nominacijoje – plačiau skaitykite čia.
  • Profesinės dizaino asociacijos AIGA organizuotame konkurse 50 books / 50 covers (JAV) albumas pateko į nominuotųjų sąrašą.

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaudos pramonė pandemijos akivaizdoje

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sukrėtė įvairių šakų pramones ir turėjo įtakos kone kiekvienam verslui visose šalyse. Susidariusi situacija be išimties palietė ir spaustuves. Nežinomybės ir neapibrėžtumo laikotarpiu itin vertinga bet kokia esamą situaciją apibrėžianti ir nušviečianti informacija. Ją atradome vieno didžiausių spaudos įrenginių gamintojo Heidelberg spaudos pramonės priemonių klimato ataskaitoje.

Skaityti daugiau

Dvidešimt devyneri spaustuvės KOPA metai

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616