Naujas veidas – tos pačios vertybės

Naujas veidas – tos pačios vertybės

Jei buvome susitikę mažiausiai prieš savaitę, tikriausiai mus dar lankėte sename spaustuvės pastate Kampo gatvėje 7, kuriame praleidome 15 metų. Ši vieta mums buvo išties svarbi – čia kūrėme savo įmonės istoriją, šventėme, priėmėme naujus iššūkius ir sutikome daug žmonių, padėjusių mums augti. Smagiausia, kad per tuos metus augome ne tik fiziškai, bet atradome naujų technologinių ir struktūrinių galimybių, todėl laikui bėgant pasiekėme ribą, kai daugiau plėstis miesto centre nebegalėjome. Turėjome priimti bene ryžtingiausią sprendimą per visą spaustuvės gyvavimo laikotarpį - atsinaujinti tiek išore, tiek vidumi. Pamažu tai pradėjo virsti realybe. 

Laisvoji ekonominė zona – ekonomiškai pagrįstas ir, rodos, niekuo neišskirtinis sprendimas naujos spaustuvės statybai. Kita vertus, naujas pastatas – tai galimybė pritaikyti erdves pagal individualius darbuotojų ir klientų poreikius be apribojimų, o svarbiausia, besąlygiškai atitikti visus techninius reikalavimus, kurie būtini gamybos stabilumo ir proceso optimizavimo užtikrinimui.

Čia numatytos poilsio erdvės, kuriose galima atrasti ramybę ieškantiems įkvėpimo, daryti kūrybines sesijas ar ramiai aptarti projektą su į svečius atėjusiu klientu. O kam trūksta gamtos ramybės, 15 minučių pertrauka po vidiniame kiemelyje žaliuojančiais berželiais – tikra atgaiva akims ir sielai. 

7200 kvadratinių metrų – tiek vietos užteks ir ateities poreikiams patenkinti. Nors spaustuvės istorija prasidėjo vos nuo trijų žmonių, senamiesčio palėpėje besidalinančių dviem kėdėmis, šiandien KOPA jau ties 150 darbuotojų riba, o kolektyvas nuolat pasipildo naujais kolegomis.

Didesnės patalpos reiškia ir platesnes inovacijų galimybes. Kartu įsigyta naujoji spaudos mašina Heidelberg XL-LE UV 106 stebina ne tik savo dydžiu, bet ir našumu. Liekame ištikimi klientų jau įvertintai LE-UV technologijai, leidžiančiai taupyti laiką ir išlaikyti aukštą spalvų ryškumą ant nekreidinio popieriaus. Mums svarbu, kad šis įrengimas išskiria žymiai mažiau aplinkai kenksmingų medžiagų, o spaudos proceso metu dažai iš karto išdžiovinami UV lempomis, todėl taip pat beveik visai pašalinamas spaudos pudros poreikis. 

Dar vienas Laisvosios ekonominės zonos pranašumų – visai šalia įsikūręs tarptautinis Karmėlavos oro uostas, kuriame nusileidusiems klientams spaustuvė bus ranka pasiekiama. Dažnai spaudos procese dalyvauja dizaineriai, autoriai ir kūrėjai ne tik iš Europos šalių, bet net ir iš Australijos, todėl jiems būtinas geras poilsis. Dėl to spaustuvėje numatytas specialus klientų kambarys, kuriame galima pailsėti, pavalgyti, o esant poreikiui padirbėti ar net numigti.

Nepaisant to, kad šiuo metu esame didelių pokyčių etape, liekame ištikimi įmonės vertybėms. Svarbiausia – įmonės komanda ir galimybė dirbti su tikrais savo srities žinovais, kuriems spauda visada bus daugiau nei tik darbas.

Ir žinoma, esame dėkingi jums – esantiems šalia, vertinantiems aukštą paslaugų kokybę ir taip kiekvieną dieną vedantiems mus į priekį. Laukiame jūsų mūsų naujuose namuose, kuriuose visada pavaišinsime puodeliu kavos ir pakviesime apžiūrėti dar dažais kvepiančių patalpų!

Kiti tinklaraščio įrašai

Dvidešimt devynerius metus rašoma spaustuvės istorija

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616