KOPA 27-asis gimtadienis – naujojoje spaustuvėje

KOPA 27-asis gimtadienis – naujojoje spaustuvėje

Iš karto tapo aišku, kad vietos naujojoje spaustuvėje užteks viskam – didelės, atviros erdvės, daug natūralios šviesos ir netipiškas gamybinių patalpų išplanavimas krenta į akis jau dabar. 
Atvykę darbuotojai įdėmiai studijavo pastato planą ir „matavosi“ naujas darbo bei poilsio vietas. Naujoje spaustuvėje numatytas erdvus poilsio kambarys, erdvė sporto užsiėmimams, jaukus ir žalias vidinis kiemas su įspūdinga augmenija ir netgi čia suprojektuotomis „kilnojamomis“ darbo vietomis.

Naujose patalpose spaustuvės KOPA kolektyvą pasitiko ĮSA vadovė Žaneta Mudėnienė ir pristatė vakaro programą. Po to sekė įmonės direktoriaus Sauliaus Mudėno kalba apie tai, ką naujoji spaustuvė reiškia kiekvienam iš mūsų — geresnes, modernesnes darbo sąlygas, daugiau erdvės ir galimybių. Natūralu, kad didelius pokyčius dažnai lydi tam tikras nerimas, todėl svarbu suprasti, kad po laikinų nepatogumų galima pasidžiaugti įdiegtais patobulinimais.

Gimtadienio metu turime gražią tradiciją – apdovanoti darbuotojus, kurie kartu su KOPA sutinka jau dešimtus metus. Jie gauna garbingą riterio arba damos titulą. Šiemet jų buvo net keturi: Mindaugas Marcinkus, Gintas Kniukšta, Saulius Čiupas ir Zita Ginčiauskienė. 

Viso vakaro metu mūsų komandą džiugino įvairios staigmenos, kurių paruošė ne tik vakaro programą organizavusi Žaneta Mudėnienė, bet ir maistą renginiui tiekę „Keulė Rūkė” komandos nariai. Nuo mėsainių valgymo konkurso iki galimybės pasireikšti mūsų meniniams gabumams piešiant BBQ padažu – fantazijos šiems maisto maištininkams netrūksta.

Sočiai pasivaišinę gavome puikią progą pajudėti. Iš pradžių stebėję Lindyhop šokėjų pasirodymą visai netrukus žingsnelius išbandėme patys – ne tik sušilome, bet ir pasiruošėme likusioms vakaro linksmybėms. Į šokių aikštelę pakvietė The Shoekillers Band, kurioje būgnais groja mūsų kolega Renaldas Baronas. Gyva muzika sukūrė jaukią atmosferą ir daugelis nusprendė čia pat išmėginti ką tik išmoktus šokio žingsnelius.

Šie metai – pokyčių ir iššūkių metai, kuriuos ketiname sutikti pasiruošę ir su gera nuotaika.

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaudos pramonė pandemijos akivaizdoje

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sukrėtė įvairių šakų pramones ir turėjo įtakos kone kiekvienam verslui visose šalyse. Susidariusi situacija be išimties palietė ir spaustuves. Nežinomybės ir neapibrėžtumo laikotarpiu itin vertinga bet kokia esamą situaciją apibrėžianti ir nušviečianti informacija. Ją atradome vieno didžiausių spaudos įrenginių gamintojo Heidelberg spaudos pramonės priemonių klimato ataskaitoje.

Skaityti daugiau

Dvidešimt devyneri spaustuvės KOPA metai

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616