KOPA 27-asis gimtadienis – naujojoje spaustuvėje

KOPA 27-asis gimtadienis – naujojoje spaustuvėje

Iš karto tapo aišku, kad vietos naujojoje spaustuvėje užteks viskam – didelės, atviros erdvės, daug natūralios šviesos ir netipiškas gamybinių patalpų išplanavimas krenta į akis jau dabar. 
Atvykę darbuotojai įdėmiai studijavo pastato planą ir „matavosi“ naujas darbo bei poilsio vietas. Naujoje spaustuvėje numatytas erdvus poilsio kambarys, erdvė sporto užsiėmimams, jaukus ir žalias vidinis kiemas su įspūdinga augmenija ir netgi čia suprojektuotomis „kilnojamomis“ darbo vietomis.

Naujose patalpose spaustuvės KOPA kolektyvą pasitiko ĮSA vadovė Žaneta Mudėnienė ir pristatė vakaro programą. Po to sekė įmonės direktoriaus Sauliaus Mudėno kalba apie tai, ką naujoji spaustuvė reiškia kiekvienam iš mūsų — geresnes, modernesnes darbo sąlygas, daugiau erdvės ir galimybių. Natūralu, kad didelius pokyčius dažnai lydi tam tikras nerimas, todėl svarbu suprasti, kad po laikinų nepatogumų galima pasidžiaugti įdiegtais patobulinimais.

Gimtadienio metu turime gražią tradiciją – apdovanoti darbuotojus, kurie kartu su KOPA sutinka jau dešimtus metus. Jie gauna garbingą riterio arba damos titulą. Šiemet jų buvo net keturi: Mindaugas Marcinkus, Gintas Kniukšta, Saulius Čiupas ir Zita Ginčiauskienė. 

Viso vakaro metu mūsų komandą džiugino įvairios staigmenos, kurių paruošė ne tik vakaro programą organizavusi Žaneta Mudėnienė, bet ir maistą renginiui tiekę „Keulė Rūkė” komandos nariai. Nuo mėsainių valgymo konkurso iki galimybės pasireikšti mūsų meniniams gabumams piešiant BBQ padažu – fantazijos šiems maisto maištininkams netrūksta.

Sočiai pasivaišinę gavome puikią progą pajudėti. Iš pradžių stebėję Lindyhop šokėjų pasirodymą visai netrukus žingsnelius išbandėme patys – ne tik sušilome, bet ir pasiruošėme likusioms vakaro linksmybėms. Į šokių aikštelę pakvietė The Shoekillers Band, kurioje būgnais groja mūsų kolega Renaldas Baronas. Gyva muzika sukūrė jaukią atmosferą ir daugelis nusprendė čia pat išmėginti ką tik išmoktus šokio žingsnelius.

Šie metai – pokyčių ir iššūkių metai, kuriuos ketiname sutikti pasiruošę ir su gera nuotaika.

Kiti tinklaraščio įrašai

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616