• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Kaip kurti, kai nesikuria? Dalyvaukite kūrybinėse dizaino dirbtuvėse

Kaip kurti, kai nesikuria? Dalyvaukite kūrybinėse dizaino dirbtuvėse

Workshop‘o metu kviesime išbandyti trumpesnį kelią į kūrybos, paruošimo ir profesionalios ofsetinės spaudos pasaulį. Seminaras apims visą dizaino procesą nuo brief‘o iki gaminio realizavimo ir dalyvavimo spaudoje. 

Pagrindinis pranešėjas — dizaineris, fotografas, kūrybos vadovas, sukaupęs didžiulį kūrybinių projektų valdymo žinių bagažą. Artūras Bulota jau daugiau nei dešimtmetį dirba reklamos ir komunikacijos specialistu. Šios kūrybinės dirbtuvės bus skirtos reklamos ir projektinėje veikloje naudojamų metodikų praktikoms, kurias vėliau galima pritaikyti savo darbe.

Po kūrybinio workshop’o su A. Bulota gilinsimės į failų paruošimo ir spaudos detales su spaudos profesionalais, dirbančiais spaustuvėje KOPA. Nagrinėsime realius atvejus ir ieškosime kūrybiškų būdų įveikti ofsetinės spaudos keliamus iššūkius.  Workshop‘o metu stebėsime, kaip čia pat sukurti plakatai spausdinami ant moderniausios Pabaltijo šalyse Heidelberg spaudos mašinos XL LE-UV.

Workshop‘o metu sukurti, atrinkti ir ant skirtingų spalvų popieriaus atspausdinti darbai  bus padovanoti Kauno miesto savivaldybei, pavyzdžius taip pat gaus ir kiekvienas dalyvis.
Renginį organizuoja spaustuvė KOPA ir Antalis.

Norinčius dalyvauti, kviečiame užpildyti registracijos formą, esančią čia

 • Renginys vyks ketvirtadienį, balandžio 26 d. 
 • Registracija į renginį vyksta iki balandžio 6 d.
 • Atrinkti dalyviai bus informuoti iki balandžio 10 d.  Vietų skaičius workshop‘e labai ribotas, dalyviai bus atrinkti pagal darbų portfolio. Dalyviams bus išsiųstas oficialus kvietimas dalyvauti su duomenimis simboliniam apmokėjimui už renginį 10 eurų.

 

Renginio programa:

8:30-9:00 Registracija. Pasitikimo kava.

9:00-10:30 A. Bulota seminaras „Kaip kurti, kada nesikuria?“.  Apie esmines problemas iškylančias procese ir kaip jos yra sprendžiamos. Kada džiūgauti, o kada gilinti užčiuoptą mintį?

10:30-10:50 Kavos pertrauka

10:50-13:00 A. Bulota workshop’as - plakato „Parkas” kūrimas. Kūrybinės dirbtuvės skirtos reklamos ir projektinėje veikloje naudojamų metodikų praktikoms. Realūs darbo principai, kuriuos galėsite sėkmingai naudoti kasdieniame darbe.

13:00-14:00 Pietų pertrauka

14:00- 15:00 L. Aukštuolis – Apie idėjas kalba visi, o techniniai niuansai dažnai lieka profesionalumo ir patirties klausimas. Čia nagrinėsime realius atvejus (cases) ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti nekasdieniškose situacijose ir išskirtiniuose projektuose. Kartu ieškosime sprendimų būdų, nes tikime, kad jie jums taip pat aktualūs.

Apie popieriaus pasirinkimo svarbą primins D. Mažvilaitė-Varnienė.

Net neabejojame, kad turėsite klausimų susijusių su technologiniais niuansais ar failų paruošimu spaudai. Į juos atsakys reprocentro vadovas A. Vengalis.

15:00-15:20 Kavos pertrauka                             

15:20-16:00 Ekskursija į gamybą. Spaustuvė KOPA vienintelė Pabaltijo šalyse dirba su itin modernia Heidelberg XL LE-UV spaudos mašina, užtikrinančia naują ofsetinės spaudos efektyvumo standartą. Šia mašina bus atspausdinti workshop‘o dalyvių darbai. Į ekskursiją jus lydės kokybės ir technologijų vadovė J. Nikliauzaitė.

16:00-16:30 Klausimai ir aptarimas.

 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616