• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Kaip kurti, kai nesikuria? Dalyvaukite kūrybinėse dizaino dirbtuvėse

Kaip kurti, kai nesikuria? Dalyvaukite kūrybinėse dizaino dirbtuvėse

Workshop‘o metu kviesime išbandyti trumpesnį kelią į kūrybos, paruošimo ir profesionalios ofsetinės spaudos pasaulį. Seminaras apims visą dizaino procesą nuo brief‘o iki gaminio realizavimo ir dalyvavimo spaudoje. 

Pagrindinis pranešėjas — dizaineris, fotografas, kūrybos vadovas, sukaupęs didžiulį kūrybinių projektų valdymo žinių bagažą. Artūras Bulota jau daugiau nei dešimtmetį dirba reklamos ir komunikacijos specialistu. Šios kūrybinės dirbtuvės bus skirtos reklamos ir projektinėje veikloje naudojamų metodikų praktikoms, kurias vėliau galima pritaikyti savo darbe.

Po kūrybinio workshop’o su A. Bulota gilinsimės į failų paruošimo ir spaudos detales su spaudos profesionalais, dirbančiais spaustuvėje KOPA. Nagrinėsime realius atvejus ir ieškosime kūrybiškų būdų įveikti ofsetinės spaudos keliamus iššūkius.  Workshop‘o metu stebėsime, kaip čia pat sukurti plakatai spausdinami ant moderniausios Pabaltijo šalyse Heidelberg spaudos mašinos XL LE-UV.

Workshop‘o metu sukurti, atrinkti ir ant skirtingų spalvų popieriaus atspausdinti darbai  bus padovanoti Kauno miesto savivaldybei, pavyzdžius taip pat gaus ir kiekvienas dalyvis.
Renginį organizuoja spaustuvė KOPA ir Antalis.

Norinčius dalyvauti, kviečiame užpildyti registracijos formą, esančią čia

 • Renginys vyks ketvirtadienį, balandžio 26 d. 
 • Registracija į renginį vyksta iki balandžio 6 d.
 • Atrinkti dalyviai bus informuoti iki balandžio 10 d.  Vietų skaičius workshop‘e labai ribotas, dalyviai bus atrinkti pagal darbų portfolio. Dalyviams bus išsiųstas oficialus kvietimas dalyvauti su duomenimis simboliniam apmokėjimui už renginį 10 eurų.

 

Renginio programa:

8:30-9:00 Registracija. Pasitikimo kava.

9:00-10:30 A. Bulota seminaras „Kaip kurti, kada nesikuria?“.  Apie esmines problemas iškylančias procese ir kaip jos yra sprendžiamos. Kada džiūgauti, o kada gilinti užčiuoptą mintį?

10:30-10:50 Kavos pertrauka

10:50-13:00 A. Bulota workshop’as - plakato „Parkas” kūrimas. Kūrybinės dirbtuvės skirtos reklamos ir projektinėje veikloje naudojamų metodikų praktikoms. Realūs darbo principai, kuriuos galėsite sėkmingai naudoti kasdieniame darbe.

13:00-14:00 Pietų pertrauka

14:00- 15:00 L. Aukštuolis – Apie idėjas kalba visi, o techniniai niuansai dažnai lieka profesionalumo ir patirties klausimas. Čia nagrinėsime realius atvejus (cases) ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti nekasdieniškose situacijose ir išskirtiniuose projektuose. Kartu ieškosime sprendimų būdų, nes tikime, kad jie jums taip pat aktualūs.

Apie popieriaus pasirinkimo svarbą primins D. Mažvilaitė-Varnienė.

Net neabejojame, kad turėsite klausimų susijusių su technologiniais niuansais ar failų paruošimu spaudai. Į juos atsakys reprocentro vadovas A. Vengalis.

15:00-15:20 Kavos pertrauka                             

15:20-16:00 Ekskursija į gamybą. Spaustuvė KOPA vienintelė Pabaltijo šalyse dirba su itin modernia Heidelberg XL LE-UV spaudos mašina, užtikrinančia naują ofsetinės spaudos efektyvumo standartą. Šia mašina bus atspausdinti workshop‘o dalyvių darbai. Į ekskursiją jus lydės kokybės ir technologijų vadovė J. Nikliauzaitė.

16:00-16:30 Klausimai ir aptarimas.

 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

Dvidešimt devynerius metus rašoma spaustuvės istorija

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616