• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Spaustuvė KOPA įkopė į 26-uosius metus

Spaustuvė KOPA įkopė į 26-uosius metus

Pernai paminėjome įmonės 25 metų jubiliejų — vos prieš keletą mėnesių buvome įsigiję moderniausią rinkoje spaudos mašiną. Natūralu, kad šie metai buvo pažymėti pastangų kuo geriau įsisavinti visas galimybes, kurias siūlo naujoji technologija. Tą ir darėme: bandėme, domėjomės, konsultavomės ir, svarbiausia, mokėmės. Toliau vystėme ir kitus neseniai pradėtus projektus — vos prieš porą savaičių e-spaustuvė KLIK paminėjo 1-ąjį gimtadienį. Įvertinome metų pažangą, užpūtėme pirmąją žvakutę ant torto ir palinkėjome sau ir toliau kelti ambicingus tikslus, nes tokiu būdu visada žinosime, kad judame į priekį.

Paminėti įmonės 26-ąjį gimtadienį nusprendėme Kauno Žalgirio arenoje. Tradiciškai, KOPA riteriais ir damomis tapo darbuotojai, dirbę įmonėje 10 metų. Juos apdovanojo ir garbingą titulą suteikė direktorius Saulius Mudėnas. Po iškilmingos dalies sekė vaišės ir renginys „Titanic Live”, kurio metu legendinio filmo garso takelį įgarsino simfoninio orkestro muzikantai. 

 

26-ieji metai įmonei buvo svarbūs ir dėl įvertinimų bei laimėjimų. Dar gegužę e-spaustuvė KLIK gavo du apdovanojimus didžiausiuose Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN, geriausios e-paslaugos arba tinklapio kategorijoje. Kad projektas geriausias sutiko tiek komisija, tiek lankytojai, aktyviai balsavę ir palaikę mūsų neseniai veikti pradėjusį projektą.

  

Taip pat, šiemet vykusiuose Lietuvos Spaustuvininkų Asociacijos apdovanojimuose, spaustuvė KOPA tapo „Inovatyviausia spaustuve” — už inovatyvias technologijas bei inovatyvius procesus tradicinėje spaustuvėje. Taip pat buvome pripažinti „Žinių spaustuve” už nuolat įgyvendinamas darbuotojų tobulinimo ir mokymų programas. Trečiasis, tačiau ne mažiau svarbus apdovanojimas kategorijoje „Metų gaminys” už leidinį „Apart No2”.
Metams persivertus į 2017-uosius sužinojome ir Gražiausių metų knygų apdovanojimų, įteiktų Vilniaus knygų mugės metu, laimėtojus. Čia buvo apdovanotos 3 spaustuvėje spausdintos knygos: „XXI a. Kudirka” (aut. Žygimantas Kudirka, diz. Tadas Karpavičius), „Kasdienybė / Daily life” (sudarytojas Gintaras Česonis, diz. Tomas Mrazauskas), „Nightshift” (aut. Mindaugas Jankauskas, diz. Jurgis Griškevičius). 

Nors galime džiaugtis teigiamais rezultatais, tačiau dabartinė situacija rinkoje diktuoja poreikį keistis, tobulėti ir neprarasti konkurencinio pranašumo. Spaustuvės KOPA direktorius ir įkūrėjas Saulius Mudėnas teigia, kad to siekiant reikia kurti ir vystyti įmonę turint viziją, kurią galima apibūdinti kaip 3A. Ji remiasi: 

 • aukštomis technologijomis,
 • aukšta pridėtine verte,
 • aukštu įmonės valdymo efektyvumu.

 

  

Taigi, su nauja energija ir naujais tikslais pradedame dar vienus metus — tegul jie būna dar geresni!

 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

Dvidešimt devynerius metus rašoma spaustuvės istorija

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616