2017

Dovanojame bilietus į du Tarptautinio Kauno kino festivalio seansus

Jau dešimtą kartą vykstantis Tarptautinis Kauno kino festivalis (TKKF) ir vėl kviečia į kino sales — įvertinti pasaulyje pripažintus filmus, diskutuoti su kūrėjais, ieškoti sąlyčio taškų su kitomis kultūromis bei atrasti tai, ko negalėtume gauti iš jokios kitos meno formos. Smagu, kad spaustuvės KOPA bendradarbiavimas su šiuo, Kaunui ypač svarbiu, festivaliu tęsiasi ir įgauna naujas formas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė KOPA jubiliejiniuose Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimuose

Kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos spaustuvininkų asociacija pakvietė visus spaudos sektoriaus atstovus kartu apžvelgti 2016-ųjų metų pasiekimus. Inovacijos, įvairios iniciatyvos, svarbiausi technologiniai pokyčiai, socialiniai projektai, išskirtiniai gaminiai — visa tai atsispindi pagrindinėse šių metų nominacijose. Kaip ir praėjusiais metais, šiemet spaustuvės KOPA komanda atsiimti apdovanojimų į sceną kilo tris kartus.

Skaityti daugiau

Kauniečiai užkariauja Vakarų Europos spaudos pramonę

Lietuvos nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu Kaune veikė nedidelė reklamos ir leidybos agentūra, kurioje dirbo vos trys darbuotojai. Taip prasidėjo 27 sėkmingos veiklos metus skaičiuojančios spaustuvės „KOPA“ istorija. Šiandien Lietuvos rinkoje lyderiaujanti įmonė išaugo į 105 darbuotojų komandą ir drąsiai kalba tolimesnės plėtros perpektyvą. 

Skaityti daugiau

Menininkų užduotis — prikelti pastatą naujam gyvenimui

Žinomi Kauno kūrėjai, kurie savo projektais jau peržengė ne tik miesto, bet ir šalies ribas, dar kartą savo talentą atskleidžia spaustuvės KOPA teritorijoje. Kultūros, grožio ir estetikos poreikis glūdi mūsų įmonės istorijoje ir misijoje. Dirbame su knygomis, žurnalais, dizainu ir popieriumi — šie dalykai palieka ryškią žymę mąstyme, ugdo ir įkvepia.

Skaityti daugiau

Paskelbti auksiniai Lietuvos spaudos fotografijos kadrai

Penktadienį, gegužės 5 dieną Vilniaus Rotušėje tvyrojo pakili nuotaika. Jau šešioliktą kartą fotožurnalistus į Vilniaus centrą pakvietė įkvepiančia pavasario tradicija tapęs renginys — Lietuvos spaudos fotografijos apdovanojimai.

Skaityti daugiau

„KOPA“ investuoja į naujas patalpas – bendrovė galės plėstis, o klientai numigti

Panevėžio statybos trestas už 5 mln. Eur statys modernią spaustuvę ir biurų patalpas dizaino ir leidybos bendrovei „KOPA“. Projektą numatoma įgyvendinti maždaug per metus, tada „KOPA“ iškels gamybą iš Kauno Žaliakalnio rajono į Kauno LEZ.

Skaityti daugiau

Uždarosios dizaino ir leidybos akcinės bendrovės „KOPA” plėtra

Pagrindinis projekto tikslas — Uždarosios dizaino ir leidybos akcinės bendrovės „KOPA” darbo našumo ir konkurencingumo didinimas, diegiant modernias gamybos technologijas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė KOPA įkopė į 26-uosius metus

Nuo nedidelės reklamos agentūros, kurioje trys darbuotojai dalinosi dviem stalais, iki tarptautiniu mastu veikiančios šiuolaikiškos įmonės, kurioje dirba daugiau negu šimtas žmonių — ilgas kelias. Tačiau galime džiaugtis, kad jį nukeliavome ir balandžio 15-ąją švenčiame 26-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Tai — kaip reta puiki proga atsigręžti į praėjusių metų pasiekimus, pergales, o kai kuriais atvejais ir klaidas, iš kurių visada verta pasimokyti. 

Skaityti daugiau

Minime tarptautinę Vaikiškos knygos dieną

Balandžio 2-oji — puiki proga užmesti akį į vaikiškų knygų lentynas knygynuose ir savo namuose. Šią dieną minime danų autoriaus Hanso Kristiano Anderseno (Hans Christian Andersen), sukūrusio, ko gero, gražiausias ir žinomiausias pasakas pasaulyje, gimtadienį. Norėtume pakviesti dar kartą atsiversti mėgstamiausią savo vaikystės knygą ir prisiminti, kodėl ji tokia tapo — galbūt dėl nuostabių iliustracijų, o gal dėl pašėlusių herojų nuotykių ir gyvo pasakojimo? 

Skaityti daugiau

Spaudos sektoriaus pokyčiai: ko tikėtis technologijų amžiuje

Spaudos sektoriui ilgą laiką buvo žadamos niūrios perspektyvos. Nuolat besivystančios naujosios technologijos turėjo iš pagrindų supurtyti tradicinės spaudos industrijos pamatus. Tačiau, kokia yra situacija šiandien?

 

Skaityti daugiau

Puslapiai

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616