• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Spaustuvė KOPA ir vėl kviečia klausytis pavasariškų Vilhemo Čepinskio smuiko garsų

Spaustuvė KOPA ir vėl kviečia klausytis pavasariškų Vilhemo Čepinskio smuiko garsų

     Pamažu įsibėgėjant pavasariui spaustuvė KOPA džiaugiasi galėdama jus pakviesti į smuiko virtuozu vadinamo Vilhelmo Čepinskio ir jo įkurto styginių orkestro „Senoji CAMERATA“ koncertą didžiausioje Lietuvoje Žalgirio Arenoje. Šis koncertas turėtų būti dar įspūdingesnis už visus buvusius prieš tai, nes jis pirmą kartą vyks didžiojoje arenos salėje, kurioje paprastai vyksta populiariosios muzikos renginiai. Pasak Vilhelmo Čepinskio, šis koncertas ir jam bus išskirtinis ir ypatingas, nes skiriamas jo naujagimei dukrai Marijai.

     Daugiau apie žymiausiose pasaulio scenose koncertavusį solistą Vilhelmą Čepinskį kviečiame skaityti čia.

     Jau tradicija tapęs renginys, kasmet į koncertų sales ir arenas sutraukiantis klasikinės muzikos gerbėjus, nenuvils ir šiemet: klausytojai bus kviečiami pasinerti į žymiausių klasikinės muzikos autorių kūrybą. Tarp jų - Johanas Sebastianas Bachas, XVII amžiaus vokiečių baroko epochos genijus, sukūręs vienus iš sudėtingiausių ir gražiausių to meto muzikos kompozicijų.

Taip pat išgirsite XIX a. austrų kompozitoriaus Franco Šuberto kūrybą.

     Šis autorius pasižymėjo išskirtiniu produktyvumu, nes per savo trumpą gyvenimą (Šubertas mirė būdamas vos 31-erių) sukūrė daugiau negu 1500 kompozicijų.

     Nors pripažinimo autorius sulaukė tik po mirties, dabar jis yra įvardijamas vienu iš svarbiausių vėlyvojo klasicizmo ir ankstyvojo romantizmo epochų kompozitorių, jo kūriniai iki šių dienų dažnai skamba didžiausiose pasaulio koncertų salėse ir kamerinėje aplinkoje.

Kitas ne mažiau išskirtinis austrų kompozitorius — XIX-ame amžiuje gyvenęs Johanas Štrausas,kuris per savo karjerą sukūrė daugiau negu 500 valsų, polkų ir kadrilių.

Taip pat koncerte mėgausitės ir Lietuvos kompozitorių muzika: paties Vilhelmo Čepinskio kurtais ir aranžuotais muzikos kūriniais, Fausto Latėno kūryba.

Vilhelmas Cepinskis Senoji CAMERATA

     Norime Jums padovanoti galimybę apsilankyti šiame klasikinio žavesio kupiname renginyje: kviečiame dalyvauti konkurse KOPA socialinio tinkle Facebook paskyroje ir laimėti du bilietus į kovo 22-ąją Žalgirio arenoje vyksiantį koncertą!

Kiti tinklaraščio įrašai

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

LDS leidinys MEMORABILIA pagerbtas prestižiniuose The One Club for Creativity apdovanojimuose

Rašyti apie meną nelengva, ypatingai dabar, kai visuotinis skubėjimas ir vartojimas bet kokias laiko ir susikaupimo reikalaujančias veiklas stumia į paribį. Pavargę ir persisotinę lengvai pasiekiamomis naujienomis, vis rečiau sugebame tiesiog sustoti, susikaupti ir perskaityti tai, ką turime priešais save. Šiandien – apie „Memorabilia“, galbūt mažai girdėtą Lietuvoje, bet įvertintą The One Club for Creativity apdovanojimuose Niujorke.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616