• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN e-spaustuvė KLIK apdovanota du kartus

Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN e-spaustuvė KLIK apdovanota du kartus

Šiuose apdovanojimuose dalyvavo ir naujasis spaustuvės KOPA projektas, e-spaustuvė KLIK, pradėjusi veikti kovo mėnesį. Tai — bendras spaustuvės KOPA ir ADEOWEB projektas. KLIK varžėsi „E-paslaugos ar produkto tinklapio” kategorijoje. LOGIN apdovanojimai turi du balsavimo etapus: pirmajame už labiausiai kategorijoje patikusį projektą balsuoja visi interneto vartotojai, o daugiausiai balsų surinkę projektai gauna publikos prizą. Antrajame etape kategorijų nugalėtojus renka kompetentinga komisija, o nugalėtojai apdovanojami oficialios ceremonijos metu.

 

Publikos balsavimo metu e-spaustuvės KLIK projektą aktyviai palaikė daug žmonių, kurių dėka surinkome net 1444 balsus! Sulaukėme neįtikėtinai daug palaikymo iš klientų, kolegų ir e-spaustuvės naudotojų. Visos šios teigiamos emocijos materializavosi ir gavome „People’s choice” apdovanojimą. Juo iš tiesų džiaugėmės, nes jis mums reiškia, kad vartotojai įvertino mūsų projektą, kaip įdomų ir patogų naudoti. Nuo pat pradžių e-spaustuvė KLIK turėjo tapti paprastesniu, patogesniu ir greitesniu profesionalios spaudos užsakymo būdu visiems: verslo atstovams ir kiekvienam, ieškančiam nepriekaištingos spaudos kokybės už gerą kainą.

Tačiau čia staigmenos nesibaigė ir buvome pakviesti dalyvauti gegužės 6 dieną menų fabrike LOFTAS vykusiame apdovanojimų įteikime LOGOUT, kurio metu e-spaustuvė KLIK gavo dar vieną prizą. Šį kartą geriausiais mus paskelbė LOGIN komisija! Tapome geriausiu metų projektu „E-paslaugos ar produkto tinklapio“ kategorijoje. Naujam, vos pirmus žingsnius žengiančiam projektui šie rimti įvertinimai reiškia labai daug — tai visos komandos pastangų įvertinimas ir didelis paskatinimas tobulėti, kasdien stengtis, kad ši paslauga būtų dar patogesnė.

E-spaustuvėje KLIK vartotojai gali ne tik patys įsikelti spaudos maketą ir užsisakyti spaudą, bet ir kurti maketus naudodamiesi specialiu dizaino įrankiu ir nemokamais šablonais. Tai pirmoji e-spaustuvė Lietuvoje, siūlanti profesionalios ofsetinės spaudos paslaugas. KLIK elektroninė parduotuvė buvo sukurta naudojant e-komercijos Magento platformą. Tam, kad 
e-parduotuvė veiktų patogiai ir greitai, buvo įdiegta daug papildomų funkcijų. Tikslingai sugeneruotas prekių kainų skaičiavimas, įgalintas laisvas spalvų generavimas naudojant HTML 5 redagavimo programą, automatizuotas naudojamos įrangos atpažinimas nustatant produkto matmenis – tai tik kelios funkcijos, kurios buvo įgyvendintos tobulinant šią inovaciją.

Spaustuvė KOPA nuoširdžiai dėkoja visiems, palaikiusiems e-spaustuvę KLIK publikos balsavimo metu. Tik todėl šiandien džiaugiamės dviem statulėlėmis, kaip savo darbo įvertinimu ir tikime, kad džiaugiatės ir Jūs, nes šio įranko dėka kiekvienas turi galimybę užsakyti spaudą patogiai, be jokių kompromisų kokybei!

 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

Kauniečiai užkariauja Vakarų Europos spaudos pramonę

Lietuvos nepriklausomybės atgavimo laikotarpiu Kaune veikė nedidelė reklamos ir leidybos agentūra, kurioje dirbo vos trys darbuotojai. Taip prasidėjo 27 sėkmingos veiklos metus skaičiuojančios spaustuvės „KOPA“ istorija. Šiandien Lietuvos rinkoje lyderiaujanti įmonė išaugo į 105 darbuotojų komandą ir drąsiai kalba tolimesnės plėtros perpektyvą. 

Skaityti daugiau

Menininkų užduotis — prikelti pastatą naujam gyvenimui

Žinomi Kauno kūrėjai, kurie savo projektais jau peržengė ne tik miesto, bet ir šalies ribas, dar kartą savo talentą atskleidžia spaustuvės KOPA teritorijoje. Kultūros, grožio ir estetikos poreikis glūdi mūsų įmonės istorijoje ir misijoje. Dirbame su knygomis, žurnalais, dizainu ir popieriumi — šie dalykai palieka ryškią žymę mąstyme, ugdo ir įkvepia.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Kampo g. 7,
 • 50153 Kaunas
 • (8 37) 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 5 239 9118