• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN e-spaustuvė KLIK apdovanota du kartus

Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN e-spaustuvė KLIK apdovanota du kartus

Šiuose apdovanojimuose dalyvavo ir naujasis spaustuvės KOPA projektas, e-spaustuvė KLIK, pradėjusi veikti kovo mėnesį. Tai — bendras spaustuvės KOPA ir ADEOWEB projektas. KLIK varžėsi „E-paslaugos ar produkto tinklapio” kategorijoje. LOGIN apdovanojimai turi du balsavimo etapus: pirmajame už labiausiai kategorijoje patikusį projektą balsuoja visi interneto vartotojai, o daugiausiai balsų surinkę projektai gauna publikos prizą. Antrajame etape kategorijų nugalėtojus renka kompetentinga komisija, o nugalėtojai apdovanojami oficialios ceremonijos metu.

 

Publikos balsavimo metu e-spaustuvės KLIK projektą aktyviai palaikė daug žmonių, kurių dėka surinkome net 1444 balsus! Sulaukėme neįtikėtinai daug palaikymo iš klientų, kolegų ir e-spaustuvės naudotojų. Visos šios teigiamos emocijos materializavosi ir gavome „People’s choice” apdovanojimą. Juo iš tiesų džiaugėmės, nes jis mums reiškia, kad vartotojai įvertino mūsų projektą, kaip įdomų ir patogų naudoti. Nuo pat pradžių e-spaustuvė KLIK turėjo tapti paprastesniu, patogesniu ir greitesniu profesionalios spaudos užsakymo būdu visiems: verslo atstovams ir kiekvienam, ieškančiam nepriekaištingos spaudos kokybės už gerą kainą.

Tačiau čia staigmenos nesibaigė ir buvome pakviesti dalyvauti gegužės 6 dieną menų fabrike LOFTAS vykusiame apdovanojimų įteikime LOGOUT, kurio metu e-spaustuvė KLIK gavo dar vieną prizą. Šį kartą geriausiais mus paskelbė LOGIN komisija! Tapome geriausiu metų projektu „E-paslaugos ar produkto tinklapio“ kategorijoje. Naujam, vos pirmus žingsnius žengiančiam projektui šie rimti įvertinimai reiškia labai daug — tai visos komandos pastangų įvertinimas ir didelis paskatinimas tobulėti, kasdien stengtis, kad ši paslauga būtų dar patogesnė.

E-spaustuvėje KLIK vartotojai gali ne tik patys įsikelti spaudos maketą ir užsisakyti spaudą, bet ir kurti maketus naudodamiesi specialiu dizaino įrankiu ir nemokamais šablonais. Tai pirmoji e-spaustuvė Lietuvoje, siūlanti profesionalios ofsetinės spaudos paslaugas. KLIK elektroninė parduotuvė buvo sukurta naudojant e-komercijos Magento platformą. Tam, kad 
e-parduotuvė veiktų patogiai ir greitai, buvo įdiegta daug papildomų funkcijų. Tikslingai sugeneruotas prekių kainų skaičiavimas, įgalintas laisvas spalvų generavimas naudojant HTML 5 redagavimo programą, automatizuotas naudojamos įrangos atpažinimas nustatant produkto matmenis – tai tik kelios funkcijos, kurios buvo įgyvendintos tobulinant šią inovaciją.

Spaustuvė KOPA nuoširdžiai dėkoja visiems, palaikiusiems e-spaustuvę KLIK publikos balsavimo metu. Tik todėl šiandien džiaugiamės dviem statulėlėmis, kaip savo darbo įvertinimu ir tikime, kad džiaugiatės ir Jūs, nes šio įranko dėka kiekvienas turi galimybę užsakyti spaudą patogiai, be jokių kompromisų kokybei!

 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

Paskelbti auksiniai Lietuvos spaudos fotografijos kadrai

Penktadienį, gegužės 5 dieną Vilniaus Rotušėje tvyrojo pakili nuotaika. Jau šešioliktą kartą fotožurnalistus į Vilniaus centrą pakvietė įkvepiančia pavasario tradicija tapęs renginys — Lietuvos spaudos fotografijos apdovanojimai.

Skaityti daugiau

„KOPA“ investuoja į naujas patalpas – bendrovė galės plėstis, o klientai numigti

Panevėžio statybos trestas už 5 mln. Eur statys modernią spaustuvę ir biurų patalpas dizaino ir leidybos bendrovei „KOPA“. Projektą numatoma įgyvendinti maždaug per metus, tada „KOPA“ iškels gamybą iš Kauno Žaliakalnio rajono į Kauno LEZ.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Kampo g. 7,
 • 50153 Kaunas
 • (8 37) 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 5 239 9118