• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Kas naujo sieninių kalendorių gamyboje 2016 metais

Kas naujo sieninių kalendorių gamyboje 2016 metais

 

Betono-centras-spiralinis-kalendorius-spaustuve-KOPA

 

Užsakę kalendorius kitiems metams iš anksto, išvengsite paskutinio mėnesio spūsčių. Ne paslaptis, kad metų pabaiga spaustuvėse — labiausiai užimtas metas. Tuomet įvairūs leidiniai, tarp jų ir kalendoriai, reikalingi visiems — nuo pačių didžiausių įmonių iki mažiausių. Be to, visus sieja kai kas bendro: rezultatas kiekvienam reikalingas kuo greičiau, nes šventės jau čia pat. Dažnam girdėtas posakis, kad gaminių „reikėjo vakar”, tad geriausia apsidrausti ir užbėgti tokioms situacijoms už akių. Užsakant leidinius iš anksto sutaupysite ne tik laiko, bet ir išsaugosite savo bei kitų ramybę, nes neturėsite skubėti ir jaudintis dėl to, ar visi darbai bus atlikti laiku ir kokybiškai.

 

Brosiuros-tipo-sieninis-kalendorius-spaustuve-kopa

Taigi, po šios įžangos — įdomioji dalis. Kokie kalendoriai patys populiariausi šį sezoną? Galime drąsiai teigti, kad vis daugiau klientų gręžiasi į skandinaviško stiliaus brošiūros tipo kalendorius. Juos vartyti lengva, galima rinktis iš formatų gausos, įgyvendinti įdomesnius dizaino sprendimus ir tokiu būdu atskleisti savo įstaigos individualumą. Brošiūros tipo kalendoriai pranašesni ir tuo, kad jų gamybos konstrukcija paprastesnė, juos pagaminti galima greičiau, negu įprastos konstrukcijos kalendorius. Be to, šio tipo kalendoriai suteikia daug laisvės gaminį panaudoti įvairiau.

Kadangi kiekvienas lapas maketuojamas atskirai, galite rinktis nuotraukas ir vaizdus, įtraukti klientų ir partnerių logotipus, išnaudoti papildomą reklaminį plotą. Šiuo atveju, kitaip nei renkantis kalendorius su lapų ruošiniais, maketuojant galite pažymėti jūsų įmonei ar klientams svarbias datas, pavyzdžiui gimtadienius ar profesines šventes. O pasirūpindami tokiomis smulkmenomis parodysite, kad jums svarbios net ir mažiausios detalės.

 

Crustum-brosiuros-tipo-kalendorius-spaustuvė-KOPA

Tradiciniai, spirale rišti sieniniai ir staliniai kalendoriai sunkiai užleidžia lyderių pozicijas, tačiau spaudos tendencijos — dinamiškos ir nestovinčios vietoje, todėl dažnas klientas ieško išskirtinumo ir originalumo. Spaustuvės KOPA kolektyvas kasmet su nekantrumu laukia kalendorių sezono. Tada turime galimybę sužinoti, kokį stilių renkasi Lietuvos, užsienio klientai, kaip save pristato didelės įmonės, į ką atkreipiamas dėmesys ir kur dėliojami svarbiausi akcentai. Sezono pabaigoje dažnai kiekvienas turime savo favoritą, o praėjusiais metais įmonės viduje balsavimo būdu išreiškėme savo nuomonę ir išrinkome gražiausią tais metais spausdintą kalendorių. Kiekvienas įmonės darbuotojas turėjo galimybę balsuoti, o konkurso rezultatus skelbėme spaustuvės laikraštyje „KOPA Press”. 

Kalendoriai — gaminys, kurį jūs ir jūsų klientai bei partneriai naudos ištisus metus, todėl tikrai verta investuoti šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, kad jie džiugintų akį kiekvieną mėnesį. Turite klausimų ar idėjų? Mielai išklausysime ir patarsime, koks projektas būtų geriausias asmeniškai jums.

 

Kiti tinklaraščio įrašai

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616