2016

Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimuose spaustuvė KOPA laimėjo tris apdovanojimus

Gruodžio 15-ąją Lietuvos spaustuvininkų asociacija (LISPA) Lietuvos Respublikos Vyriausybėje organizavo devintuosius Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimus. Kiekvienais metais į šį renginį susirenka visas būrys spaustuvininkų, leidėjų, dizainerių, studentų ir dėstytojų — ne tik susitikti, bet ir pamatyti, kiek per metus nuveikta, kokios naujovės ir inovacijos buvo įgyvendintos.

Skaityti daugiau

Vilnius Mama Jazz — rudenį nuspalvinantys džiazo garsai

Festivalis Vilnius Mama Jazz šiemet įvyko jau 15-tą kartą. Tiek spalvų, energijos ir pozityvios nuotaikos lietuvišką rudenį nerasite daugiau niekur. Festivalis, kasmet stebinantis išskirtine programa ir pasaulinio garso muzikantais nenuvylė žiūrovų ir šiemet. 

Skaityti daugiau

Dovanojame kvietimus į jubiliejinį festivalį „Nepatogus kinas”

Spaustuvė KOPA ir dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas” dar kartą norėtų pakviesti visus į kino sales. Šis festivalis nėra komercinis, jo misija — socialinė, tačiau pagal lankytojų skaičių jis yra vienas iš populiariausių Lietuvoje. Jo populiarumą rodo ir tai, kad šį rudenį „Nepatogus kinas” vyksta jau dešimtą kartą. 

Skaityti daugiau

Spaudos paslaugos internetu — kokybė prieinama kiekvienam

Spaustuvės KOPA komanda puikiai supranta, kad kiekvienam klientui jo užsakymas yra pats svarbiausias, ar jis būtų didelis, ar mažesnis. Nėra nesvarbių projektų, tik ne visus galime priimti dėl techninių galimybių. Todėl jau kurį laiką ieškojome būdo, kuris leistų ofsetinės spaudos kokybę (paprastai, kainos atžvilgiu prieinamą tik užsakantiems didelius tiražus) pasiūlyti platesniam užsakovų ratui.

Skaityti daugiau

Kas naujo sieninių kalendorių gamyboje 2016 metais

Metams persiritus į antrąją pusę — pats metas pradėti planuoti sezoninius leidinius. Firminiai gaminiai, sieniniai ar staliniai kalendoriai laikomi praktiška verslo dovana, tačiau norint išnaudoti visą šio gaminio potencialą, verta pasilikti laiko gerai apgalvoti idėją. Taip pat labai svarbu išsirinkti spaustuvę, kurios teikiamos paslaugos atitiktų jūsų lūkesčius idėjos realizavimui. Mūsų patarimas, kurį duodame remdamiesi daugelio metų patirtimi — sezoniniais leidiniais pasirūpinkite jau dabar.

Skaityti daugiau

Prasideda jubiliejinis Vilniaus festivalis

„Vienijami aistros kurti stebuklą kiekviename projekte. Jubiliejinis Vilniaus festivalis pristato 20 metų kelią liudijantį leidinį.”

Skaityti daugiau

Mažiausia iki šiol spaustuvėje KOPA atspausdinta brošiūra — originalus meninis projektas

Brošiūra spaustuvėje KOPA — dažnas leidinys, dėl kurio gamybos nekyla daug klausimų ar abejonių. Daugelis sutiktų, kad tai yra puikiai tinkantis formatas meno žurnalams, reklaminiams leidiniams ir kitiems projektams, beveik nepriklausomai nuo jų paskirties., Galima sakyti, kad brošiūros spaustuvėje KOPA yra kasdienis leidinys, kurio gamyba retai atneša netikėtumų. Tačiau šį kartą viskas buvo šiek tiek kitaip, nes dėl ypatingai mažo leidinio formato susidūrėme su ne vienu iššūkiu.

 

Skaityti daugiau

Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN e-spaustuvė KLIK apdovanota du kartus

Penktadienį, gegužės 6 dieną, baigėsi svarbiausias Lietuvos metų renginys informacinių technologijų ir interneto srityje — LOGIN konferencija ir apdovanojimai. Tai – renginys, skirtas paminėti didžiausius pastarųjų metų interneto laimėjimus bei pagerbti žmones, labiausiai nusipelniusius Lietuvos interneto plėtrai. Iš viso renginio metu buvo išdalinta virš 20 apdovanojimų įvairiose kategorijose.

 

Skaityti daugiau

Balandžio 27-oji —pasaulinė grafinio dizaino diena!

Kaip ir daugelis kitų dizaino rūšių, grafinis dizainas gali būti apibūdinamas, kaip tam tikrų problemų sprendimo būdas, naudojantis specifinėmis vizualinėmis priemonėmis ir įgūdžiais. Grafinis dizainas glaudžiai susijęs su komunikacija ir informacijos perdavimu — tai vaizdu, tekstu, spalva, pojūčiais perteikiama konkreti žinia. Ne veltui dažnai dizaineriai apibūdinami, kaip žmonės, stovintys ant ribos, skiriančios mokslą ir meną. Dirbantiems šioje srityje būtinas ne tik estetikos jausmas, kūrybingumas, meniniai įgūdžiai, bet ir pastabumas, logika, analitinis mąstymas.

Skaityti daugiau

Spaustuvėje KOPA spausdinti leidiniai atstovaus Lietuvą Bolonijos knygų mugėje

Ar pamenate savo mėgstamiausią vaikystės knygą? Ko gero, žymiai paprasčiau užmiršti neseniai skaitytus rimtus filosofijos ar mokslo veikalus, negu kadaise didžiulį įspūdį palikusią knygelę. Nesvarbu, ar tai buvo klasikinės pasakos, ar pramuštgalviškų išdaigų kupinos kelionės, ar fantazija nuspalvinti paslaptinguose pasauliuose gyvenusių personažų nuotykiai.

Skaityti daugiau

Puslapiai

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616