Dovanojame galimybę apsilankyti festivalyje “Nepatogus kinas”

Dovanojame galimybę apsilankyti festivalyje “Nepatogus kinas”

Visgi, “Nepatogus kinas” – tai daugiau, nei tik filmai. Tai -  kvietimas bent trumpam palikti savo komforto zoną, susimąstyti apie “nematomus” žmones, prabilti apie  problemas, apie kurias paprastai nekalbama.

Šiemet festivalis siūlo daug išskirtinių filmų suskirstytų pagal temas, todėl išsirinkti tai, kas aktualiausia bus tikrai nebus sudėtinga. Besidomintiems tvarumu ar ekologija bus įdomi  “Žalioji programa: planeta lėkštėje”, “Panoramoje” apžvelgiami ryškiausi ir jau pripažinimo sulaukę pastarojo meto dokumentiniai filmai. Nebus pamiršti ir patys mažiausi – jiems festivalis paruošė programą “Filmai vaikams” – kurioje kalbama apie sudėtingas problemas ir galimus jų sprendimo būdus iš vaikų perspektyvos. Vieni iš įdomiausių filmų laukia žiūrovų “Konkursinėje programoje”, kurioje šiemet rodomi kruopščiai atrinkti pradedančiųjų režisierių darbai.

KOPA remia festivalį “Nepatogus kinas” ir jo skleidžiamas idėjas, todėl norėtų pasiūlyti savo klientams sudalyvauti akcijoje, kurios metu dvi įmonės (po vieną Vilniuje ir Kaune) turės galimybę rezervuoti iki 20-ties vietų į pasirinktą filmo seansą. Norime, kad ši patirtis jums būtų kuo paprastesnė ir kuo lengviau prieinama, siekiame, kad mūsų klientai turėtų patogią galimybę išvysti šiuos kokybiškus ir išskirtinius dokumentinius filmus.

Akcijos "Žiūrėk "Nepatogų kiną" kartu su KOPA" sąlygos:

 • Registruokite savo įmonę iki 10.07 dienos, registracijos formą rasite čia.
 • Rinksime net du laimėtojus: viena įmonė turės galimybę žiūrėti kino seansą Kaune, kita – Vilniuje.
 • Laimėtojai paaiškės 10.08 dieną, juos rinksime atsitiktine tvarka, o rezultatai bus viešinami spaustuvės KOPA socialinio portalo Facebook paskyroje.
 • Laimėjusios įmonės turės teisę rezervuoti iki 20 bilietų į pasirinktą festivalio filmą Kaune arba Vilniuje.
 • Rezervuojamų vietų skaičių ir pasirinktą seansą prašome pranešti iki spalio 12-tos dienos, 12-tos valandos.
 • Akcijoje dalyvauja tik spaustuvės KOPA klientai.

 

Daugiau apie festivalį rasite čia.

Filmų repertuarą žiūrėkite čia.
 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaudos pramonė pandemijos akivaizdoje

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sukrėtė įvairių šakų pramones ir turėjo įtakos kone kiekvienam verslui visose šalyse. Susidariusi situacija be išimties palietė ir spaustuves. Nežinomybės ir neapibrėžtumo laikotarpiu itin vertinga bet kokia esamą situaciją apibrėžianti ir nušviečianti informacija. Ją atradome vieno didžiausių spaudos įrenginių gamintojo Heidelberg spaudos pramonės priemonių klimato ataskaitoje.

Skaityti daugiau

Dvidešimt devyneri spaustuvės KOPA metai

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616