Didžiausias technologinis pokytis spaustuvės KOPA istorijoje – jau greitai

Didžiausias technologinis pokytis spaustuvės KOPA istorijoje – jau greitai

Kitų metų pradžią spaustuvė KOPA pasitiks pasiruošusi naujiems iššūkiams. Planuojamas įrengimas bus ne tik pirmasis komercinės spaudos sektoriuje Lietuvoje, bet taip pat jis bus vienas iš nedaugelio Europoje. Tai – pats didžiausias technologinis pokytis įmonės istorijoje, kuriam ruošiamės jau dabar. Kruopščiai atliekame namų darbus, kad starto metu galėtume kurti vertę, kurios rezultatas – jūsų leidinys.

Kuo jums būsime geresni, negu esame dabar?

  1. Spalvos. Spalvos ant nekreiduoto popieriaus atrodys taip pat sodriai, kaip ir ant kreiduoto.
  2. Tolygesnis foninis dengimas.
  3. Didesnis spausdinamų paviršių pasirinkimas. Atsiras galimybė spausdinti ant įvairesnių medžiagų, pvz., plastiko, skaidrios plėvelės.
  4. Didesnis leidinio atsparumas trinčiai nenaudojant dispersinio lako.

Ekologija - svarbu jums ir mums. Spausdinant neišsiskirs kenksmingos ar nuodingos medžiagos ir ozonas, o spaudoje naudojamos medžiagos bus draugiškos tiek žmogui, tiek aplinkai.

Kas padaryta šiuo metu?

Nuėjome ilgą kelią ir šiandien šio kelio ribos yra stipriai išsiplėtę. Drąsiai galime teigti, jog tampame Europine spaustuve, todėl auga reikalavimai kokybei nemažinant gamybos apimčių. Kokybės siekiame ne tik keisdami įrengimus. Svarbiausia valdyti technologinius procesus, suteikti žmonėms tobulėjimo galimybę, komfortišką darbo aplinką. Todėl netrukus džiaugsimės atsinaujinusiomis darbo sąlygomis gamyboje – didesnėmis patalpomis ir kokybiškesne produkcijos paskirstymo sistema.

Spaustuves KOPA inovacijos

Nauja spaustuves technologija

Siekiame, kad novatoriški ir teisingi sprendimai suteiktų mūsų klientams galimybę įsigyti aukštesnės kokybės gaminius, o mums – tapti konkurencingesniais lyginant su kitomis Europos spaustuvėmis. Naujajai technologijai paruoštos patalpos jau laukia įrangos. Kartu nekantriai laukiame ir mes.

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaudos pramonė pandemijos akivaizdoje

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sukrėtė įvairių šakų pramones ir turėjo įtakos kone kiekvienam verslui visose šalyse. Susidariusi situacija be išimties palietė ir spaustuves. Nežinomybės ir neapibrėžtumo laikotarpiu itin vertinga bet kokia esamą situaciją apibrėžianti ir nušviečianti informacija. Ją atradome vieno didžiausių spaudos įrenginių gamintojo Heidelberg spaudos pramonės priemonių klimato ataskaitoje.

Skaityti daugiau

Dvidešimt devyneri spaustuvės KOPA metai

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616