Ar jūsų leidinių kokybė gali būti geresnė?

Ar jūsų leidinių kokybė gali būti geresnė?

Naujoji poligrafijos technologija leis pagerinti procesus ir pasiekti geresnį rezultatą šiuose spaudos procesuose:

Spauda ant nekreidinio popieriaus. Kiekvieno spaudos gaminio estetiniam vaizdui labai svarbu, kad spalvos atitiktų standartų reikalavimus, ryškios ir dažai būtų tolygiai padengti. Pastaruoju metu spauda ant nekreidinio popieriaus tampa vis populiaresne. Dažniausiai spausdinant ant nekreiduoto (ofsetinio) popieriaus spalvos yra blankios ir neryškios dėl šio popieriaus savybės labiau sugerti dažus. Technologine inovacija spausdinamų leidinių spalvos bus sodresnės ir ryškesnės negu naudojant standartinę ofsetinę technologiją.

Fono dengimas. Kitas labai svarbus ir reikšmingas dalykas leidiniuose – foninis dengimas. Tai – tolygus didelių plotų padengimas vienoda spalva. Šiame procese kartais pasitaiko tam tikrų neatitikimų: vaizde gali atsirasti juostos, spalvos netolygumas ar šablonavimas. Technologinė inovacija užkirs kelią minėtiems neatitikimams ir užtikrins tolygesnį foninį dengimą.

Spausdinimo paviršiai. Priklausomai nuo leidinio dizaino ir koncepcijos, kartais norisi pasirinkti kitokią medžiagą, ne popierių, tačiau šiuo metu dažnos spaustuvės techninės galimybės to padaryti neleidžia (kad pavyktų įgyvendinti kai kuriuos sprendimus, tenka ieškoti tiekėjų užsienyje). Naujasis įrenginys suteiks galimybę rinktis iš platesnio spausdinamų paviršių: plastiko, skaidrios plėvelės ir kt. dažų nesugeriančių paviršių.

Atsparumas. Šiuo metu leidinių apsaugojimui dažniausiai naudojamas dispersinis lakas. Tačiau šis procesas nėra tobulas: džiūdamas lakas skleidžia specifinį kvapą, neleidžia pajausti natūralaus popieriaus paviršiaus, juo lakuoti galima ne visų rūšių popierių ir kartoną. Nauja technologija atspausdinti leidiniai išsiskirs didesniu atsparumu trinčiai ar kitokiam mechaniniam poveikiui nenaudojant dispersinio lako.

Aplinkosauga. KOPA yra „žalia“ spaustuvė, kuri stengiasi tausoti aplinką. Todėl vienas iš didžiausių naujosios technologijos privalumų – draugiškumas aplinkai. Įrenginys suteiks galimybę pagal poreikį naudoti energiją tausojantį režimą, dėl to sumažės elektros energijos, dažų ir vandens sąnaudos. Spausdinant neišsiskirs kenksmingos, nuodingos medžiagos ir ozonas, o spaudoje naudojamos medžiagos bus draugiškos tiek žmogui, tiek aplinkai.

57 tonų krovinys su viena novatoriškiausių technikų Europoje jau spaustuvės kieme

inovacija spaustuvės KOPA kieme

Nauja technika

spaustuves kieme

nauja technologija

Kol jūs džiaugsitės šventiniu laikotarpiu ir jo privalumais, spaustuvėje KOPA vyks parengiamieji darbai, kad ateinančiais metais pasitiktume Jus pasiruošę geriau.
Linkime gražių leidinių ateinančiais 2016 metais!

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaudos pramonė pandemijos akivaizdoje

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sukrėtė įvairių šakų pramones ir turėjo įtakos kone kiekvienam verslui visose šalyse. Susidariusi situacija be išimties palietė ir spaustuves. Nežinomybės ir neapibrėžtumo laikotarpiu itin vertinga bet kokia esamą situaciją apibrėžianti ir nušviečianti informacija. Ją atradome vieno didžiausių spaudos įrenginių gamintojo Heidelberg spaudos pramonės priemonių klimato ataskaitoje.

Skaityti daugiau

Dvidešimt devyneri spaustuvės KOPA metai

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616