Spaustuvė KOPA švenčia 23-čiajį „Pantoninį“ gimtadienį

Spaustuvė KOPA švenčia 23-čiajį „Pantoninį“ gimtadienį

Spaustuvė KOPA įkurta 1991 metais, todėl šiemet balandžio 15 dieną KOPA paminėjo 23-uosius savo veiklos metus. Šventės metu buvo apdovanoti ilgamečiai įmonės darbuotojai, nominuoti talentingiausieji ir mylimiausi. Prisimintos įmonės vertybės, kuriomis spaustuvės KOPA kolektyvas vadovaujasi kiekvieną dieną bendraudami tarpusavyje ir su svarbiausia įmonės grandimi – klientais.

Mieli klientai, Jūs esate tie, kurių dėka mes galime džiaugtis ilgamete patirtimi, dalintis savo žiniomis, kurti, tobulėti ir augti. Džiaugiamės galėdami dirbti su Jumis, nes šiandien mes esame tokie, kokius Jūs mus subūrėte ir norite matyti. Čia – mūsų "gimtadiniškos" akimirkos Jums!

spaustuves KOPA 23 gimtadienis

Spaustuves KOPA gimtadienis

spaustuves kopa pantoninis gimtadienis

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaudos pramonė pandemijos akivaizdoje

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sukrėtė įvairių šakų pramones ir turėjo įtakos kone kiekvienam verslui visose šalyse. Susidariusi situacija be išimties palietė ir spaustuves. Nežinomybės ir neapibrėžtumo laikotarpiu itin vertinga bet kokia esamą situaciją apibrėžianti ir nušviečianti informacija. Ją atradome vieno didžiausių spaudos įrenginių gamintojo Heidelberg spaudos pramonės priemonių klimato ataskaitoje.

Skaityti daugiau

Dvidešimt devyneri spaustuvės KOPA metai

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616