Spaustuvė KOPA švenčia 23-čiajį „Pantoninį“ gimtadienį

Spaustuvė KOPA švenčia 23-čiajį „Pantoninį“ gimtadienį

Spaustuvė KOPA įkurta 1991 metais, todėl šiemet balandžio 15 dieną KOPA paminėjo 23-uosius savo veiklos metus. Šventės metu buvo apdovanoti ilgamečiai įmonės darbuotojai, nominuoti talentingiausieji ir mylimiausi. Prisimintos įmonės vertybės, kuriomis spaustuvės KOPA kolektyvas vadovaujasi kiekvieną dieną bendraudami tarpusavyje ir su svarbiausia įmonės grandimi – klientais.

Mieli klientai, Jūs esate tie, kurių dėka mes galime džiaugtis ilgamete patirtimi, dalintis savo žiniomis, kurti, tobulėti ir augti. Džiaugiamės galėdami dirbti su Jumis, nes šiandien mes esame tokie, kokius Jūs mus subūrėte ir norite matyti. Čia – mūsų "gimtadiniškos" akimirkos Jums!

spaustuves KOPA 23 gimtadienis

Spaustuves KOPA gimtadienis

spaustuves kopa pantoninis gimtadienis

Kiti tinklaraščio įrašai

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

LDS leidinys MEMORABILIA pagerbtas prestižiniuose The One Club for Creativity apdovanojimuose

Rašyti apie meną nelengva, ypatingai dabar, kai visuotinis skubėjimas ir vartojimas bet kokias laiko ir susikaupimo reikalaujančias veiklas stumia į paribį. Pavargę ir persisotinę lengvai pasiekiamomis naujienomis, vis rečiau sugebame tiesiog sustoti, susikaupti ir perskaityti tai, ką turime priešais save. Šiandien – apie „Memorabilia“, galbūt mažai girdėtą Lietuvoje, bet įvertintą The One Club for Creativity apdovanojimuose Niujorke.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616