Spaustuvė KOPA nominuota „Žaliausia spaustuve“ 2014

Spaustuvė KOPA nominuota „Žaliausia spaustuve“ 2014

Kasmet dviejų dienų „BaltPrint“ konferencijoje susirenka spaudos pramonės atstovai pasidžiaugti savo bei kitų įmonių laimėjimais. 2014 metų nominacijos buvo skiriamos šiose kategorijose: metų gaminys, eksportuotojas, metų lyderis, novatoriškiausia spaustuvė, žaliausia spaustuvė, žinių spaustuvė, socialiai atsakinga spaustuvė, kūrybinių sprendimų spaustuvė, metų darbuotojas.
Spaustuvė KOPA šiais metais buvo nominuota „žaliausia spaustuve“ už tai, kad daug dėmesio skiria ekologiniams sprendimams, gamyboje naudoja daugiau nei trečdalį aplinkai draugiškų lakų ir dažų, klientus skatina pasirinkti perdirbtą popierių savo leidiniams, rūpinasi aplinka ir naudoja žaliąją energiją, taiko kitus aplinką saugančius sprendimus. Savo versle KOPA vadovaujasi principu: koks esu aš, koks esi tu, tokia yra ir mūsų aplinka.

Zaliausios spaustuves diplomas

Spaustuvės KOPA direktoris Saulius Mudėnas

Kita renginio „BaltPrint dalis“ – mokslinė konferencija, kurios metu buvo aptariami Europos spaudos pramonės bruožai ir prognozės 2014 - 2019 metams.

Pagrindinės temos:

 • Europos spaudos pramonė šiandien ir rytoj: esminiai pokyčiai, iššūkiai ir galimybės
 • Tarptautinės spaudos rinkos tendencijos ir inovacijos, augimo perspektyvos ir veiksniai
 • Technologijų ir žaliavų inovacijos ir prognozės
 • Svarbiausios naujienos, susijusios su Europos Sąjungos investicijų programomis verslui
 • Spaudos pramonės apdovanojimai ─ geriausios praktikos ir lyderių įžvalgos
 • Sėkmingas eksportas į Vokietijos, Norvegijos ir Gruzijos rinkas

Pranešimus skaitė Lietuvos ir užsienio lektoriai: Leatitia Reynaud, „Intergaf“ ekonomikos ir aplinkosaugos patarėja (Belgija); dr. Sean Smyth, „Smithers Pira“ ekspertas (Jungtinė Karalystė); Esa Saarinen, „Heidelberg“ regiono įrangos pardavimo direktorius (Suomija); Guntis Kronbergs, UAB „Starlett“ vadovas (Latvija); dr. Artūras Jakubavičius, VšĮ Lietuvos inovacijų centro ekspertas (Lietuva); Audronė Ercienė, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) Lietuvos biuro vadovė; Jūratė Ramoškienė, patarėja Lietuvos Respublikos ambasadoje Gruzijoje; Aleksandras Laurinavičius, Lietuvos Respublikos komercijos atašė Norvegijoje.

Dėkojame organizatoriams, Lietuvos spaustuvininkų asociacijai (Lispa), už puikų renginį, žinias ir įžvalgas!

 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616