Spaustuvė KOPA nominuota „Žaliausia spaustuve“ 2014

Spaustuvė KOPA nominuota „Žaliausia spaustuve“ 2014

Kasmet dviejų dienų „BaltPrint“ konferencijoje susirenka spaudos pramonės atstovai pasidžiaugti savo bei kitų įmonių laimėjimais. 2014 metų nominacijos buvo skiriamos šiose kategorijose: metų gaminys, eksportuotojas, metų lyderis, novatoriškiausia spaustuvė, žaliausia spaustuvė, žinių spaustuvė, socialiai atsakinga spaustuvė, kūrybinių sprendimų spaustuvė, metų darbuotojas.
Spaustuvė KOPA šiais metais buvo nominuota „žaliausia spaustuve“ už tai, kad daug dėmesio skiria ekologiniams sprendimams, gamyboje naudoja daugiau nei trečdalį aplinkai draugiškų lakų ir dažų, klientus skatina pasirinkti perdirbtą popierių savo leidiniams, rūpinasi aplinka ir naudoja žaliąją energiją, taiko kitus aplinką saugančius sprendimus. Savo versle KOPA vadovaujasi principu: koks esu aš, koks esi tu, tokia yra ir mūsų aplinka.

Zaliausios spaustuves diplomas

Spaustuvės KOPA direktoris Saulius Mudėnas

Kita renginio „BaltPrint dalis“ – mokslinė konferencija, kurios metu buvo aptariami Europos spaudos pramonės bruožai ir prognozės 2014 - 2019 metams.

Pagrindinės temos:

 • Europos spaudos pramonė šiandien ir rytoj: esminiai pokyčiai, iššūkiai ir galimybės
 • Tarptautinės spaudos rinkos tendencijos ir inovacijos, augimo perspektyvos ir veiksniai
 • Technologijų ir žaliavų inovacijos ir prognozės
 • Svarbiausios naujienos, susijusios su Europos Sąjungos investicijų programomis verslui
 • Spaudos pramonės apdovanojimai ─ geriausios praktikos ir lyderių įžvalgos
 • Sėkmingas eksportas į Vokietijos, Norvegijos ir Gruzijos rinkas

Pranešimus skaitė Lietuvos ir užsienio lektoriai: Leatitia Reynaud, „Intergaf“ ekonomikos ir aplinkosaugos patarėja (Belgija); dr. Sean Smyth, „Smithers Pira“ ekspertas (Jungtinė Karalystė); Esa Saarinen, „Heidelberg“ regiono įrangos pardavimo direktorius (Suomija); Guntis Kronbergs, UAB „Starlett“ vadovas (Latvija); dr. Artūras Jakubavičius, VšĮ Lietuvos inovacijų centro ekspertas (Lietuva); Audronė Ercienė, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) Lietuvos biuro vadovė; Jūratė Ramoškienė, patarėja Lietuvos Respublikos ambasadoje Gruzijoje; Aleksandras Laurinavičius, Lietuvos Respublikos komercijos atašė Norvegijoje.

Dėkojame organizatoriams, Lietuvos spaustuvininkų asociacijai (Lispa), už puikų renginį, žinias ir įžvalgas!

 

 

Kiti tinklaraščio įrašai

Kasmetiniuose „Knygos meno” konkurso apdovanojimuose – trys spaustuvės KOPA leidiniai

Sukaktys ir jubiliejai turi savybę mus užklupti netikėtai – tą itin aiškiai pajautėme supratę, kad vienintelė Lietuvoje, tarptautinė Vilniaus knygų mugė šiemet jau dvidešimtoji. Tai, be abejonės, vienas iš svarbiausių metų kultūrinių renginių ne tik skaitytojams, autoriams, leidėjams, bet ir spaustuvėms. Vieni grįžta nešini pilnais maišais naujausių knygų, o mes su dideliu nekantrumu laukiame „Knygos meno“ konkurso rezultatų.

 

Skaityti daugiau

Ministro pirmininko vizitas spaustuvėje KOPA

Šiandien, lapkričio 12 d. dar dažais kvepiančioje spaustuvėje viešėjo ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Vizito tikslas pasikalbėti apie įsikūrimo džiaugsmus ir bendras Laisvos Ekonominės zonos (LEZ) aplinkybes, kurias reikėtų pagerinti.

 

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • (8 37) 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 5 233 1212