Knygos meno konkurse spaustuvė KOPA pelnė tris apdovanojimus

Knygos meno konkurse spaustuvė KOPA pelnė tris apdovanojimus

Šiais metais jau 15-ąjį kartą vykstančios tarptautinės Vilniaus knygų mugės knygos meno konkurse, kurį organizavo Lietuvos kultūros ministerija bendradarbiaudama su Lietuvos dailininkų sąjunga ir Vilniaus dailės akademija, spaustuvė KOPA pelnė tris apdovanojimus už šias menines knygas:

- Vytautas V. Stanionis, NUOTRAUKOS DOKUMENTAMS;

- Algirdas Šeškus, PILKA, BET NE PILKA;

- Eglė Deltuvaitė, KRISTIJONAS DONELAITIS, ARTŪRAS VALIAUGA. APIE ILGESIO ŽEMĘ.

Dėkojame: knygų leidėjams – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriui ir VšĮ “Kultūros meniu”, menininkams ir visiems asmenims dalyvavusiems šių leidinių parengime bei įnešusiems didelį indelį į Lietuvos kultūros puoselėjimą.

Daugiau apie meno knygų spaudą rasite čia.

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616