Knygos meno konkurse spaustuvė KOPA pelnė tris apdovanojimus

Knygos meno konkurse spaustuvė KOPA pelnė tris apdovanojimus

Šiais metais jau 15-ąjį kartą vykstančios tarptautinės Vilniaus knygų mugės knygos meno konkurse, kurį organizavo Lietuvos kultūros ministerija bendradarbiaudama su Lietuvos dailininkų sąjunga ir Vilniaus dailės akademija, spaustuvė KOPA pelnė tris apdovanojimus už šias menines knygas:

- Vytautas V. Stanionis, NUOTRAUKOS DOKUMENTAMS;

- Algirdas Šeškus, PILKA, BET NE PILKA;

- Eglė Deltuvaitė, KRISTIJONAS DONELAITIS, ARTŪRAS VALIAUGA. APIE ILGESIO ŽEMĘ.

Dėkojame: knygų leidėjams – Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriui ir VšĮ “Kultūros meniu”, menininkams ir visiems asmenims dalyvavusiems šių leidinių parengime bei įnešusiems didelį indelį į Lietuvos kultūros puoselėjimą.

Daugiau apie meno knygų spaudą rasite čia.

Kiti tinklaraščio įrašai

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

LDS leidinys MEMORABILIA pagerbtas prestižiniuose The One Club for Creativity apdovanojimuose

Rašyti apie meną nelengva, ypatingai dabar, kai visuotinis skubėjimas ir vartojimas bet kokias laiko ir susikaupimo reikalaujančias veiklas stumia į paribį. Pavargę ir persisotinę lengvai pasiekiamomis naujienomis, vis rečiau sugebame tiesiog sustoti, susikaupti ir perskaityti tai, ką turime priešais save. Šiandien – apie „Memorabilia“, galbūt mažai girdėtą Lietuvoje, bet įvertintą The One Club for Creativity apdovanojimuose Niujorke.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616