2011

Knygų Kalėdos su KOPA

Artėjančios Kalėdos budina norą dovanoti. KOPA tapo vienu iš akcijos "Knygų Kalėdos" rėmėjų. Idėjos, akcijos iniciatorė -  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Skaityti daugiau

KOPA - kino forumo Scanorama spaustuvė

Skandinavijos ir šiaurės Europos šalys - pagrindinės nuolat didėjančių KOPOS eksporto pardavimų rinkos. Šios šalys artimos mums verslo ir ne tik verslo kultūra. Neatsitiktinai KOPA tapo Skandinaviško kino festivalio SCANORAMA rėmėja.

Skaityti daugiau

KOPA kviečia į Tarptautinį Kauno kino festivalį

„Gerumo seansai" – su tokiu šūkiu savo kelionę per Lietuvą šiandien pradeda penktasis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Prie renginio sėkmės šiais metais prisidėjo ir projektą parėmusi spaustuvė KOPA.

Skaityti daugiau

Pradėjome dirbti su nauja verslo valdymo sistema

KOPA pradėjo dirbti su nauja verslo valdymo sistema Print Vis. Sėkmingai finišavo beveik metus trukęs didžiausias įmonės istorijoje IT projektas, kurio investicijų vertė - virš 0,5 mln. litų. Beveik pusė projekto išlaidų finansuota ES struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Skaityti daugiau

KOPA - „Aplinkosaugos įmonė 2010” (Metų debiutas)

KOPA - „Aplinkosaugos įmonė 2010” (Metų debiutas)
Vilniaus universiteto Mažojoje auloje įvyko Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai. Mūsų įmonės aplinkosauginė veikla neliko nepastebėta – už strateginius aplinkosaugos sprendimus versle KOPA apdovanota nominacija „Aplinkosaugos įmone 2010” (Metų debiutas).

Skaityti daugiau

KOPA – Pasaulinio Susitarimo narė

2011 metų pradžioje KOPA išreiškė savo norą prisijungti prie Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo iniciatyvos už atsakingą verslą ir parėmė 10 principų dėl žmogaus teisių, darbuotojų teisių, aplinkos apsaugos ir kovos su korupcija.

Skaityti daugiau

Kartu su Jumis jau 20 metų

Balandžio 15-ąją KOPA paminėjo gražų įmonės brandos, ilgametės gamybinės patirties ir sėkmingo verslo 20-ties metų jubiliejų.

Skaityti daugiau

Šiaurės Europa įvertina lietuvių profesionalumą

KOPOS apyvarta 2011 metų pirmąjį ketvirtį didėjo daugiau kaip 77 proc. lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu. Pardavimai Lietuvos klientams ūgtelėjo daugiau kaip 50 proc., tuo tarpu eksporto pardavimai lyginant su tuo pačiu 2010 metų laikotarpiu padidėjo net 3 kartus.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616