2010

Naujienos 2010 KOPA – naujas žaidėjas skaitmeninės spaudos rinkoje

Spaustuvė KOPA, turinti stiprias pozicijas ofsetinės spaudos rinkoje, nuo šiol siūlys savo klientams ir kokybiškai naujas skaitmeninės spaudos paslaugas. 100 000 litų viršijusios investicijos į modernią, sertifikuotą įrangą užtikrins ne tik ofsetinei spaudai artimą spaudos ir spalvų kokybę, bet ir leis taikyti lankstesnę kainodarą, greitesnius spaudos terminus.

Skaityti daugiau

Mes – už Lietuvą be šiukšlių!

Mes – už Lietuvą be šiukšlių!
Įmonės aplinkosauginiame renginyje, kuriame buvo pakviesti dalyvauti ir šeimos nariai, nagrinėjome aplinkosaugos problemas: apsilankėme Lapių regioniniame sąvartyne, išklausėme Europos informacijos centro EUROPE DIRECT vadovės pranešimą, žiūrėjome dokumentinį filmą NAMAI.

Skaityti daugiau

Ar Vilnius išliks žaliausia Rytų Europos sostine?

Kas, jeigu ne mes, gyvenantys ar dirbantys Vilniuje, galime prisidėti prie švaresnės sostinės aplinkos? Vieną saulėtą rudens popietę KOPOS Vilniaus biuro darbuotojai, pasiraitoję rankoves, išsiruošė grėbti rudeninių lapų į skverelį, matomą pro biuro langus.

Skaityti daugiau

Spaustuvės parama – naujam Vilhelmo Čepinskio projektui

Smuiko virtuozas Vilhelmas Čepinskis kartu su pianiste Guoda Gedvilaite pristato bendrą projektą - kompaktinę plokštelę „Dedikacija". Projekto pristatymo koncertų turą per Lietuvą remia spaustuvė KOPA.

Skaityti daugiau

Pusės milijono investicijos į spaustuvės veiklos efektyvumą

Spaustuvė KOPA planuoja pasiūlyti savo užsakovams kokybiškai naujas spaudos paslaugas. 0,5 mln. litų investicijos į IT sprendimus, pasinaudojant ES struktūrinių fondų parama, iš esmės pagerins įmonės veiklos procesų planavimą ir padės padidinti pardavimų apimtį.

Skaityti daugiau

Tekstilės instaliacija spaustuvės KOPA interjere

Spaustuvės KOPA pagrindinio įėjimo holą papuošė jaunos menininkės Aušros Vinogradovaitės diplominis darbas - tekstilės instaliacija „Juoda-balta".

Skaityti daugiau

KOPA kviečia klausytis geros muzikos

KOPOS spaustuvė tapo Vasaros festivalio po atviru dangum "Kaunas blues 2010" rėmėju. Festivalio koncertų maratoną šiandien pradeda lūpinės armonikėlės virtuozas Sugar Blue (JAV).

Skaityti daugiau

Švęsti galima prasmingai

Kasmet gegužės 7-ąją Lietuvoje minime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Šiais metais spaustuvė KOPA nusprendė savo profesinę šventę paminėti visuomenei naudingu darbu - talka Botanikos sode.

Skaityti daugiau

Spaustuvės KOPA veikla domėjosi Erasmus studentai

Mūsų įmonėje svečiavosi tarptautinė studentų delegacija iš Suomijos, Norvegijos ir Estijos, kuri, pagal Viso gyvenimo mokymosi Erasmus intensyviąją programą, lankosi Lietuvoje.

Skaityti daugiau

Sunkmetis – geriausias laikas keistis!

Ar tikrai ekonominę krizę reikėtų vertinti vien kaip blogybę? O gal tai galimybių ir atradimų metas, kai suvoki, kad galima nuveikti daug prasmingų darbų be jokių išlaidų?

Skaityti daugiau

Puslapiai

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616