• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Spaustuvei įteiktas „Žinių spaustuvės“ apdovanojimas

Spaustuvei įteiktas „Žinių spaustuvės“ apdovanojimas

„Noriu kartu pasidžiaugti ir visus pasveikinti, kad buvome įvertinti ir tapome „Žinių spaustuve", nes išties stengiamės nuolat ir kryptingai rūpintis savo darbuotojų ugdymu ir kvalifikacijos kėlimu", -neslepia Kopos vadovas Saulius Mudėnas ir priduria - „Dirbančiųjų kompetencijai gilinti įmonė skiria daug dėmesio ir lėšų - vyksta išoriniai bei vidiniai mokymai, kursai, seminarai, projektų pristatymai. Siekiant visapusiško komandos narių profesionalumo, 2008-2009 metais gamybos ir biuro darbuotojų mokymams skyrėme per 100 000 Lt. Nuveikta išties nemažai ir tai neliko nepastebėta autoritetingos vertinimo komisijos, kurią sudarė atstovai iš Ūkio ministerijos."

KOPA-ziniu-spaustuve

Vienas iš svarbiausių įmonės pasiekimų mokymų srityje - sukurtos ir aprašytos Projektų vadovų ir Spaudėjų vidaus mokymų programos. Šiuos mokymus praveda geriausi įvairių įmonės padalinių specialistai. 2008 metų pirmąjį pusmetį baigtas didžiausias Kopos plėtros projektas - instaliuotos B1 formato spaudos technologijos ir surengta nemažai vidinių seminarų bei mokymų, kurių tikslas - supažindinti įmonės darbuotojus su naujų sistemų ir įrengimų privalumais bei galimybėmis. Žinių įtvirtinimui išleisti informaciniai leidiniai vidiniam naudojimui.

2008 metais Kopos darbuotojai aplankė kas ketvirti metai vykstančią didžiausią pasaulinę spaudos, poligrafijos ir popieriaus produkcijos parodą DRUPA Diuseldorfe (Vokietija).

Mokomės patys ir sėkmingai bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis. Kartu su Vilniaus universiteto Karjeros centru 2008-aisiais Kopa dalyvavo projekte „Rytojaus lyderiai". Net kelis kartus per metus KOPA atveria duris studentams. Jau tradicija tapo susitikimai su Dailės akademijos Kauno dailės instituto vyresnių kursų studentais. Apsilankymo tikslas - supažindinti bei sudominti būsimus grafikos dizainerius su spaustuvės darbu bei pristatyti šiuolaikiškos ir modernios spaustuvės darbo principus.

2008 metais iš 63 KOPA darbuotojų 35 turėjo aukštąjį universitetinį išsilavinimą (11 iš jų - aukštąjį universitetinį poligrafijos išsilavinimą), 11 darbuotojų buvo baigę kitas aukštąsias mokyklas (2 iš jų - su kolegijų lygmens poligrafijos išsilavinimu).

Spaudos pramonės apdovanojimus organizuojanti Lietuvos spaustuvininkų asociacija LISPA, taip siekia paminėti spaudos verslo ir mokslo pasiekimus, sėkmingą įmonių plėtrą ir pagerbti geriausius poligrafijos specialistus, skatinti atsakingą verslą. „Mes kuriame pagarbos ir dėmesio tradicijas tiems, kurie savo darbus atlieka su meile ir visomis pastangomis siekia geriausių rezultatų. Didžiulė laimės akimirka kartą per metus skaityti įmonių pasiekimus ir jų aprašytus nuopelnus" - dalinasi mintimis LISPA prezidentė Erika Furman.

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaudos pramonė pandemijos akivaizdoje

Netikėtai pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija sukrėtė įvairių šakų pramones ir turėjo įtakos kone kiekvienam verslui visose šalyse. Susidariusi situacija be išimties palietė ir spaustuves. Nežinomybės ir neapibrėžtumo laikotarpiu itin vertinga bet kokia esamą situaciją apibrėžianti ir nušviečianti informacija. Ją atradome vieno didžiausių spaudos įrenginių gamintojo Heidelberg spaudos pramonės priemonių klimato ataskaitoje.

Skaityti daugiau

Dvidešimt devyneri spaustuvės KOPA metai

Ko gero kiekvienas tikisi gimimo dieną paminėti įsimintinai. Šis balandžio vidurys neabejotinai išskirtinis – pandemijos akivaizdoje pasitikome 29-ąjį spaustuvės KOPA gimtadienį. Nors karantino apribojimai neleido susirinkti visam įmonės kolektyvui ir gyvai užpūsti gimtadienio torto žvakučių, virtualiai dalinomės mintimis apie spaustuvės įkūrimą ir ateities įžvalgas.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616