2009

Spaustuvė KOPA didina eksporto apimtis

Ekonominis sunkmetis pažėrė daug nemalonių staigmenų, bet tuo pačiu ir naujų galimybių. Ieškodami taupesnių spaudos sprendimų į Lietuvą atsigręžia vis daugiau Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių užsakovų. Ir čia atranda mūsų spaustuvę.

Skaityti daugiau

Spaustuvės KOPA kalendorius 2010: sekite ženklus!

Ateinančiais 2010 metais verslas turės būti susikaupęs ir drausmingas. Tad visiškai neatsitiktinai KOPOS kalendorių kolekciją šiemet papildė išskirtinio dizaino planuotė su 12 originalių Naglio Baltušniko iliustracijų.

Skaityti daugiau

Sklandžiai pereita prie naujųjų ISO standartų

Rugsėjo pabaigoje įvykęs išorinis auditas ir kartu resertifikavimas vainikavo KOPOS siekį būti tarp geriausių. Audito kompanija Lloyd’s Register Quality Assurance (LRQA) įvertino įmonėje veikiančias kokybės vadybos ir aplinkos vadybos sistemas ir darnų kolektyvo darbą

Skaityti daugiau

Kalendoriai, kurie džiugins visus metus

Jau aštuoniolikti metai KOPA kruopščiai rengiasi kalendorių sezonui. Kuriama nauja kolekcija, atrenkamos medžiagos, furnitūros, tobulinamas dizainas. Šių metų kolekciją sudaro 16 įvairių kalendorių rūšių.

Skaityti daugiau

Spaustuvei įteiktas „Žinių spaustuvės“ apdovanojimas

Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, gegužės 7-ąją, iškilmingo posėdžio metu LR Ūkio ministerijoje buvo pagerbti labiausiai pažengę spaudos pramonės dalyviai. KOPA pripažinta „Žinių spaustuve 2008”.

Skaityti daugiau

Gera žinia Lietuvai ir Europai

Vilnius tapo Europos kultūros sostine ir didžiuosis šiuo statusu visus metus. Ši gera žinia svarbi Lietuvai ir džiugi mūsų spaustuvei. Esame šio didelio projekto dalelė, prisidėjusi spaudos paslaugomis.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616