Spaustuvėje KOPA šiais metais kvepia žaliomis Kalėdomis

Spaustuvėje KOPA šiais metais kvepia žaliomis Kalėdomis

Šiemet norėjom jaukių, mielų ir kuo natūralesnių Kalėdų.  Gal šį norą paskatino neseniai pelnyta  „Žaliausios spaustuvės“ nominacija ir mūsų „žaliasis“ gyvenimo būdas. Kaip bebūtų, rezultatas jaukus ir mielas,  su natūraliomis, mūsų pačių pagamintomis dekoracijomis, gal ir ne visiškai tobulomis, bet sukurtomis su didžiule meile ir šiluma.

Kad tai nutiktų, prieššventiniu laikotarpiu KOPA buvo trumpam virtusi tikrų tikriausiomis Kalėdinėmis dirbtuvėlėmis – po visą biurą sklido čia pat džiovinamų greipfrutų ir apelsinų dvelksmas, jaukiai šiugždėjo raudonais kaspinėliais dabinamos cinamono lazdelės  ir  eglutės papuošimais virtę kalėdiniai meduoliai, be abejo, iškepti ir dekoruoti mūsų pačių.  O kur dar eglutės rinkimasis, dovanų pakavimas, šventinio grojaraščio kaupimas,  sveikinimų ant Kalėdinių atviručių rašymas, vokų klijavimas...

Pasiruošimas buvo džiuginantis ir jaudinantis, su daugybe šypsenų, gražių žodžių ir palinkėjimų vienas kitam... Tikimės, bent dalelė tų gerų emocijų ir šilumos pasieks ir Jus.

Gražių, jaukių ir šiltų švenčių!

Kiti tinklaraščio įrašai

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

LDS leidinys MEMORABILIA pagerbtas prestižiniuose The One Club for Creativity apdovanojimuose

Rašyti apie meną nelengva, ypatingai dabar, kai visuotinis skubėjimas ir vartojimas bet kokias laiko ir susikaupimo reikalaujančias veiklas stumia į paribį. Pavargę ir persisotinę lengvai pasiekiamomis naujienomis, vis rečiau sugebame tiesiog sustoti, susikaupti ir perskaityti tai, ką turime priešais save. Šiandien – apie „Memorabilia“, galbūt mažai girdėtą Lietuvoje, bet įvertintą The One Club for Creativity apdovanojimuose Niujorke.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616