Spaustuvėje KOPA šiais metais kvepia žaliomis Kalėdomis

Spaustuvėje KOPA šiais metais kvepia žaliomis Kalėdomis

Šiemet norėjom jaukių, mielų ir kuo natūralesnių Kalėdų.  Gal šį norą paskatino neseniai pelnyta  „Žaliausios spaustuvės“ nominacija ir mūsų „žaliasis“ gyvenimo būdas. Kaip bebūtų, rezultatas jaukus ir mielas,  su natūraliomis, mūsų pačių pagamintomis dekoracijomis, gal ir ne visiškai tobulomis, bet sukurtomis su didžiule meile ir šiluma.

Kad tai nutiktų, prieššventiniu laikotarpiu KOPA buvo trumpam virtusi tikrų tikriausiomis Kalėdinėmis dirbtuvėlėmis – po visą biurą sklido čia pat džiovinamų greipfrutų ir apelsinų dvelksmas, jaukiai šiugždėjo raudonais kaspinėliais dabinamos cinamono lazdelės  ir  eglutės papuošimais virtę kalėdiniai meduoliai, be abejo, iškepti ir dekoruoti mūsų pačių.  O kur dar eglutės rinkimasis, dovanų pakavimas, šventinio grojaraščio kaupimas,  sveikinimų ant Kalėdinių atviručių rašymas, vokų klijavimas...

Pasiruošimas buvo džiuginantis ir jaudinantis, su daugybe šypsenų, gražių žodžių ir palinkėjimų vienas kitam... Tikimės, bent dalelė tų gerų emocijų ir šilumos pasieks ir Jus.

Gražių, jaukių ir šiltų švenčių!

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616