Spaustuvė KOPA dirbti komandoje mokosi su „Ambersail“ įgulos nariais

Spaustuvė KOPA dirbti komandoje mokosi su „Ambersail“ įgulos nariais

Šie mokymai buvo nuotykis, išbandymas, nesuvaidinta patirtis. Štai tokias išvadas padarėme po praktinių jachtos valdymo pamokų ir komandinių varžybų.

Netikėta staigmena.
Apie planuojamus mokymus sužinojome likus vos dviem dienoms iki įvykio. Žinojome, kad reikia pasiimti šiltus rūbus ir nusiteikti sportiškai. „Kaip dirbti komandoje“ ir „Išgyvenimas audroje“ – taip skambėjo mokymų tema.

Nauji potyriai.
Atvykus į mokymus mus pasitiko „Ambersail“ įgulos kapitonas Paulius Kovas.
Instruktažas, varžybos, supažindinimas, kaip valdyti jachtą, įgulos taisyklės ir tradicijos, darbų pasiskirstymas, varžybos ir palankaus vėjo gaudymas, užplaukimas ant seklumos ir štilis – viskas per vieną dieną..! Vakare – įspūdžių ir potyrių aptarimas ir laisvos formos paskaita apie „Ambersail“ įgulos, kaip komandos, išgyvenimus jūroje remiantis projekto „Tūkstantmečio Odisėja“, rengto Lietuvos tūkstantmečio garbei, patirtimi.

Išvada:
įmonė – kaip jachta. Nuo kapitono sprendimų priklauso, kokiu kursu ji plauks, o nuo įgulos dirbti komandoje priklauso jachtos valdymo kokybė.
Kolektyviškumas ir gebėjimas dirbti komandoje geriausiai atsiskleidžia ne audroje, o štilio metu. Viskas metaforiška, tačiau tikra. Kaip P. Kovas sako: „draugystės po burėmis nesuvaidinsi“... O mes pasisėmę naujų minčių, pasimokę iš savo ir kitų patirčių, sakome: kokie Jūs, kokie mes, tokie mūsų santykiai ir bendrų darbų rezultatai.

Kelios spaustuvės KOPA kolektyvo akimirkos iš mokymų "Išgyvenimas audroje":

Spaustuvės KOPA kolektyvas mokymuose

Spaustuvės KOPA komanda

Kapitonas P. Kopvas ir spaustuvės KOPA direktorius S. Mudėnas

Spaustuvės KOPA kolektyvas praktiniuose mokymuose

Kiti tinklaraščio įrašai

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

LDS leidinys MEMORABILIA pagerbtas prestižiniuose The One Club for Creativity apdovanojimuose

Rašyti apie meną nelengva, ypatingai dabar, kai visuotinis skubėjimas ir vartojimas bet kokias laiko ir susikaupimo reikalaujančias veiklas stumia į paribį. Pavargę ir persisotinę lengvai pasiekiamomis naujienomis, vis rečiau sugebame tiesiog sustoti, susikaupti ir perskaityti tai, ką turime priešais save. Šiandien – apie „Memorabilia“, galbūt mažai girdėtą Lietuvoje, bet įvertintą The One Club for Creativity apdovanojimuose Niujorke.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616