Spaustuvė KOPA dirbti komandoje mokosi su „Ambersail“ įgulos nariais

Spaustuvė KOPA dirbti komandoje mokosi su „Ambersail“ įgulos nariais

Šie mokymai buvo nuotykis, išbandymas, nesuvaidinta patirtis. Štai tokias išvadas padarėme po praktinių jachtos valdymo pamokų ir komandinių varžybų.

Netikėta staigmena.
Apie planuojamus mokymus sužinojome likus vos dviem dienoms iki įvykio. Žinojome, kad reikia pasiimti šiltus rūbus ir nusiteikti sportiškai. „Kaip dirbti komandoje“ ir „Išgyvenimas audroje“ – taip skambėjo mokymų tema.

Nauji potyriai.
Atvykus į mokymus mus pasitiko „Ambersail“ įgulos kapitonas Paulius Kovas.
Instruktažas, varžybos, supažindinimas, kaip valdyti jachtą, įgulos taisyklės ir tradicijos, darbų pasiskirstymas, varžybos ir palankaus vėjo gaudymas, užplaukimas ant seklumos ir štilis – viskas per vieną dieną..! Vakare – įspūdžių ir potyrių aptarimas ir laisvos formos paskaita apie „Ambersail“ įgulos, kaip komandos, išgyvenimus jūroje remiantis projekto „Tūkstantmečio Odisėja“, rengto Lietuvos tūkstantmečio garbei, patirtimi.

Išvada:
įmonė – kaip jachta. Nuo kapitono sprendimų priklauso, kokiu kursu ji plauks, o nuo įgulos dirbti komandoje priklauso jachtos valdymo kokybė.
Kolektyviškumas ir gebėjimas dirbti komandoje geriausiai atsiskleidžia ne audroje, o štilio metu. Viskas metaforiška, tačiau tikra. Kaip P. Kovas sako: „draugystės po burėmis nesuvaidinsi“... O mes pasisėmę naujų minčių, pasimokę iš savo ir kitų patirčių, sakome: kokie Jūs, kokie mes, tokie mūsų santykiai ir bendrų darbų rezultatai.

Kelios spaustuvės KOPA kolektyvo akimirkos iš mokymų "Išgyvenimas audroje":

Spaustuvės KOPA kolektyvas mokymuose

Spaustuvės KOPA komanda

Kapitonas P. Kopvas ir spaustuvės KOPA direktorius S. Mudėnas

Spaustuvės KOPA kolektyvas praktiniuose mokymuose

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616