• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Baidarių žygis – puiki proga sustiprinti komandą

Baidarių žygis – puiki proga sustiprinti komandą

Spaustuvė KOPA baidarių žygis

Sakoma, kad komanda yra tiek stipri, kiek stipri jos silpniausia grandis. Todėl būtina kartas nuo karto įsitikinti, ar ryšiai tarp kolegų nepradėjo trūkinėti. Kolektyvui sustiprinti, turbūt, nėra geresnio (ir smagesnio!) būdo, negu suburti kolegas draugiškam upių mūšiui, kurio pabaigoje daugelis dalyvių lieka šlapi iki siūlo galo, tačiau nuo veidų nedingsta šypsena.

Spaustuvės KOPA kolektyvas — veržlus, jaunatviškas, draugiškas ir mėgstantis iššūkius ne tik darbe, bet ir už jo ribų. Todėl suplanuotai kelionei baidarėmis įvykti nesutrukdė nei sinoptikai, grasinę lietumi ir vėju, nei nemažas atstumas, kurį teko įveikti irkluojant upėmis bei ežerais. Nuo pat ryto nuostabiose Ignalinos apylinkėse mus pasitiko ūkanotas oras, žali, medžiais apaugę upių šlaitai ir kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai.

Baidarių žygis spaustuvė KOPA komanda

Norėdami garantuoti, kad visi turės lygias galimybes, savo baidarės bendrakeleivį išsiaiškinome burtų keliu. Taip gavome progą pabendrauti su kolegomis, su kuriais, galbūt, kartu būname rečiau. Dėl to, sėdus į baidares, atsiskleidė nemažai būdo bruožų, apie kuriuos net neįtarėme – iš karto pamatėme, kurie linkę pagelbėti kitiems, kurie azartiškiausiai varžosi dėl greičiausiojo vardo, o kurie tiesiog skiria dėmesio tam, kas vyksta aplinkui ir mėgaujasi kelione. Nepaisant kelių mėginimų mūšio įkarštyje paskandinti priešininkų baidares, galiausiai laimėjo draugystė ir visi kolektyvo nariai susibūrė taikiam piknikui viduryje ežero. Išgėrę arbatos sušilome ir buvome pasiruošę antrai žygio daliai.

Spaustuvės KOPA baidarių žygis

Supratus, kad kartu įveikėme dar vieną iššūkį — visi komandos nariai saugiai pasiekė finišą, apima vienybės jausmas. Žygiui pasibaigus, po aktyvių dienos pramogų vandenyje, galėjome persirengti sausais drabužiais, atsipalaiduoti ir pradėti ruošti pietus. Spaustuvės KOPA kolektyvui maisto gaminimas kartu — savaime suprantamas dalykas, virtuvėlėje pietų metu dažnai sutinkame eksperimentuojančius kolegas, dažniausiai rezultatai būna puikūs. Todėl ir šį kartą jau žinojome, kas turėtų skusti daržoves, o kas drąsiai stos prie puodų, keptuvių ir, žinoma, grilio. 

Darbus buvome pasidaliję iš anksto, tad kol vieni ruošė pietus, kiti statė palapines ir rūpinosi, kad nieko nepritrūktų. Užkandus kilo noras pasimankštinti (fizinėmis ar protinėmis užduotimis), todėl vieniems pliekiant nuo vaikystės žinomus kortų žaidimus, kiti žaidė kamuoliu – iki pat vėlaus vakaro, kol nei kortų, nei kamuolio nebesimatė.

Spaustuve KOPA baidarių žygis

Dirbant komandoje svarbu žinoti, kad gali pasikliauti kiekvienu savo kolega, nesvarbu, į kokią situaciją patektum. Todėl būtina kurti, formuoti ir stiprinti ryšius tarp žmonių, nes tik tokiu būdu tampama tikra komanda, kurios nariai gali jaustis saugūs ir turi galimybę susikoncentruoti ties tuo, kas iš tiesų svarbu. Galime drąsiai teigti, kad po šio nuotykio grįžome dar stipresni ir pasiruošę kartu sutikti visus iššūkius, kad ir kokie jie būtų!

Kiti tinklaraščio įrašai

Spaustuvėje KOPA spausdintas leidinys pagerbtas „Knygos meno“ konkurse

Jau tradiciniu tapęs „Knygos meno“ konkursas šiemet vėl negaili liaupsių geriausiems šalies dailininkams, iliustruotojams, dizaineriams, leidėjams bei spaustuvėms. Konkursas vainikuotas Vilniaus knygų mugėje, kurios metu pristatytos bei apdovanotos gražiausios Lietuvoje išleistos 2019 metų knygos. Tai vienas iš svarbiausių kultūrinių renginių šalyje, kasmet nenustojantis stebinti kokybiškais bei kūrybiškumo nestojančiais leidiniais.

Skaityti daugiau

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616