• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Kodėl 2015 metų kalendorius verta gaminti spaustuvėje “Kopa”

Kodėl 2015 metų kalendorius verta gaminti spaustuvėje “Kopa”

Kodėl KOPA klientai gaminasi kalendorius kasmet? Turite idėją, koks turėtų būti Jūsų kalendorius, bet dar nežinote, kaip ją įgyvendinti? Kartais užtenka, kad gaminys būtų estetiškas, gražus ir mielas akiai, kad kabėtų Jūsų kliento įmonėje. Tačiau, daug svarbiau yra tai, kad verslo kalendoriai tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę ištisus metus, t.y. kalendorių viršeliai turi būti ne tik patrauklūs, juose turi būti tinkamai integruota Jūsų įmonės informacija, kurią norite perteikti savo klientui: logotipas, šūkis, kontaktai, žinutė apie naujus produktus ar Jūsų įmonės veiklą ir pan. “Kopa” dizainerių komanda daugiau kaip 23 metus profesionaliai kuria ir maketuoja įvaizdinius leidinius. Nuo kliento idėjos iki vartotojo sukuriamas galingas ryšys tarp estetikos ir prekės ženklo, o subrandinta vizualizacija perduodama „Kopa“ technologų komandai.

Taigi, jei pageidaujate išskirtinio kalendoriaus dizaino, kuris džiugintų Jūsų klientus 360 dienų per metus – spaustuvės KOPA dizaineriai gali Jums padėti.

Ieškote naujovių kalendorių sprendimuose?

Kalendorių gamyba - daugialypis procesas, todėl naujovių galima rasti kiekviename šio proceso etape. Spaustuvės “Kopa” dizainerių ir technologų komanda didelį dėmesį skiria verslo kalendoriams: nuo Jūsų idėjos vizualizacijos iki technologinių sprendimų gamyboje. Kiekvienais metais pasiūlome naujų kalendorių idėjų savo klientams. Šios idėjos gali būti pritaikytos jau esamiems ruošiniams arba įgyvendintos, atsižvelgiant į individualius Jūsų poreikius. Svarbiausia, kuo išsamiau apibūdinkite savo reikmes, visa kita palikite kūrybingo įmonės “Kopa” dizainerio kompetencijai.
Jei norite peržiūrėti kelis spaustuvėje KOPA pagamintus kalendorių pavyzdžius - spauskite čia.

Norėtumėte gauti kalendorių laiku, o už gerą kokybę mokėti mažiau?

Kalendorių gamybos planavimas susideda iš kelių etapų:

1. Jūsų poreikių išsiaiškinimas (idėjos generavimas);

2. dizaino kūrimas ir maketų tvirtinimas;

3. gamyba ir transportavimas.

Todėl kalendorių gamybos planavimą reikia pradėti šiek tiek anksčiau, ne – rudenį, kuomet ne tik Jūsų pečius užgriūva įvairiausi darbai - verslo dovanų ruošimas, renginiai, ataskaitos ir biudžeto sudarymas, bet ir spaustuvės būna perpildytos sezoniniais darbais. Tuomet iškyla klausimas ne dėl kainos ar kokybės, o kitas: “ar spėsiu pasigaminti ir aplankyti savo klientus laiku..?” Taigi, jei esate pasiryžęs šiais metais kalendorius pasigaminti laiku, susisiekime jau šiandien spauskite čia.

Svarbu! Į ką reiktų atkreipti dėmesį užsakant kalendorius?

Ar žinote kad, tokie faktoriai, kaip kalendoriaus dydis, išdėstymas, integruojamų detalių kokybė, popieriaus storis ir kokybė, yra labai svarbūs, kuomet spausdinami verslui skirti kalendoriai. Nekokybiškos medžiagos gali sumenkinti kalendoriaus vertę, nes laikui bėgant, jis tampa nereprezentatyvus (pradeda raitytis lapai, išblunka spalvos ir pan.). Taigi, prieš priimdami teisingą sprendimą, būtinai pasitarkite su specialistais ir detaliai išnagrinėkite pasiūlymą.

Daugiau informacijos suteiksime tel.: 8 (37) 301616

Kiti tinklaraščio įrašai

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

LDS leidinys MEMORABILIA pagerbtas prestižiniuose The One Club for Creativity apdovanojimuose

Rašyti apie meną nelengva, ypatingai dabar, kai visuotinis skubėjimas ir vartojimas bet kokias laiko ir susikaupimo reikalaujančias veiklas stumia į paribį. Pavargę ir persisotinę lengvai pasiekiamomis naujienomis, vis rečiau sugebame tiesiog sustoti, susikaupti ir perskaityti tai, ką turime priešais save. Šiandien – apie „Memorabilia“, galbūt mažai girdėtą Lietuvoje, bet įvertintą The One Club for Creativity apdovanojimuose Niujorke.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616