• LT
 • EN
 • RU
 • DE
 • SE
 • NO
 • FR

Madingiausios 2016-ųjų poligrafijos spalvos

Madingiausios 2016-ųjų poligrafijos spalvos

Žmonės nuolat ieško būdų išreikšti save – per stilių, madą, kūrybą, meną. Todėl nenuostabu, kad ir tendencingiausios 2016-ųjų metų paletės spalvos yra įkvėptos vieno žymiausių XX a. ispanų tapytojo Pablo Picasso, taip pat amerikiečių dailininko ir grafiko Frank Stella meno kūrinių. Kitas ryškus įkvėpimo šaltinis - gamtos ir augalijos kontrastai, noras atsiskirti nuo miesto aplinkos ir technologijų.

Tos pačios tendencijos karaliauja ir poligrafijoje - vienos madingiausių spalvų taip pat bus susijusios su gamta. Pasak Pantone spalvų instituto vykdomosios direktorės Leatrice Eisman, „spalvos ateinantį sezoną nukels į laimingą, saulėtą vietą, kur galėsime jaustis laisvai išreikšdami save“.Tendencingiausi spalvų deriniai asocijuosis su ramybe, optimizmu, stabilumu, gamta bei noru atrasti ir patirti daugiau.

Norime pristatyti TOP 5 madingiausias 2016-ųjų poligrafijos spalvas ir jų atspalvius:

Raudona spalva 2016

Raudona. Madingiausi raudonos spalvos atspalviai: Napura Raphia Light Red, Nettuno Rosso Fuocco, Curious Cosmic Pulsar Red, Curious Matter Desiree Red, Conqueror Wove Burgundy.

ruda spalva 2016

Ruda. Ypač madingi rudos spalvos atspalviai: Nettuno Tabacco, Conqueror Bamboo ir Havana.

zalia spalva 2016

Žalia. Tendencingiausi žalios spalvos atspalviai: Curious Metallics Botanic, Nettuno Verde For, Napura Bamboa Dark Green.

melyna spalva 2016

Mėlyna. Madingiausi mėlynos spalvos atspalviai: Napura Yuta Light Blue, Napura Raphia Light Blue, Pop Set Sky Blue, Sirio Denim Dark Blue, Napura Yuta Marine.

balta spalva 2016 

Balta. Ypač madingi baltos spalvos atspalviai: Sirio Pearl, Rives Tradition Ice White, Curious Metallics Ice Silver ir Rives Design Bright White.

Šventinio laikotarpio spaudiniams tiks beveik visos tendencingiausios 2016-ųjų metų spalvos. Vienos populiariausių Kalėdinių leidinių spalvų bus balta, raudona, žalia ir mėlyna. Pats šventiškiausias – raudonos ir žalios spalvų derinys. Leidiniai įgaus ypač prabangų įvaizdį, jeigu pasirinksite Rives Tradition Ice White, Curious Matter Desiree Red, Curious Cosmic Pulsar Red, Opera Red Dark, Opera Brown Dark, Curious Metallics Botanic ir Curious Metallics Ink atspalvius ar jų derinius.

Spaustuvėje KOPA rasite visas išvardytas ir kitas spalvas bei jų atspalvius. Profesionalūs dizaineriai padės išsirinkti ir pritaikyti leidinio medžiagas, parinkti spalvas ir sukurs dizainą pagal jūsų norus. Linkime atrasti savo 2016 metų spalvas!

Kiti tinklaraščio įrašai

„Memorabilia” Įvertinta dar vienu prestižiniu apdovanojimu

Jau anksčiau ne kartą džiaugėmės šiuo išskirtinės konstrukcijos ir meninės vertės leidiniu, atsiradusiu kūrėjų talento bei fantazijos ir poligrafinės kokybės sandūroje. Šį kartą žinia dar labiau įkvepia – iš didžiulio projektų kiekio „Memorabilia” išsiskyrė prestižiniame dizaino renginyje „Red Dot Award”.

Skaityti daugiau

Tęsiame vasaros tradiciją: baidarių žygis Dubysos upe

Aktyviai praleisti savaitgalį kartu nutarė pardavimų ir gamybos administracijos komandos. Plaukti baidarėmis – viena iš spaustuvės KOPA tradicijų, šį kartą pasirinkome plaukimą Dubysos upe.

Skaityti daugiau

Spaustuvė Kaune:

 • Industrijos g. 12, Biruliskės
 • 54469 Kauno raj.
 • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

 • M. K. Čiurlionio g. 82A,
 • 03100 Vilnius
 •  +370 37 301 616