Spaudos paslaugos

Spaustuvės KOPA spaudos paslaugų spektras yra platus: nuo grafinio dizaino, profesionalaus maketavimo ir parengiamųjų darbų parenkant medžiagas iki spausdinimo ir apdailos. Visuomet parengiame paslaugų paketą atsižvelgdami į Jūsų norus ir poreikius. Kaip pirmaujantis tarptautinis spaudos paslaugų tiekėjas Lietuvoje, spausdiname aukštos kokybės knygas, įvairių formatų reprezentacinius ir reklaminius gaminius: katalogus, kalendorius, atvirlaiškius, brošiūras, žurnalus, siūlome unikalius spaudos sprendimus rinkodarai. Moderniausios spaustuvės KOPA gamybos linijos yra draugiškos aplinkai – mažina popieriaus atliekas ir energijos sąnaudas.

KOPA paslaugų sudedamosios

kokybiškos spaudos paslaugos KopaSpaustuvės KOPA spaudos paslaugos – tai daugialypis procesas, kurį sudaro keli etapai:

Profesionalių konsultacijų – dizaino ir maketavimo (jei reikia) - prieš spaudiminių darbų – spaudos ir pospaudiminių darbų - Logistikos

Nepriklausomai nuo to, ketinate spausdinti standartinį vienspalvį ar sudėtingą spalvotą leidinį, visada išliks: gera kokybė, patogumas, tikslūs terminai, konkurencingos kainos, profesionalios konsultacijos ir aukšto lygio aptarnavimas. Spaustuvėje KOPA rasite visas reikiamas paslaugas: nuo profesionalios konsultacijos iki įrišimo, lankstymo ir kitų pospaudiminių darbų, pagal Jūsų poreikius.

Nauda Jums, pasirinkus KOPA spaudos paslaugas

Personalizuotos paslaugos. Mūsų specialistų dėmesys sutelktas į tai, kaip garantuoti Jūsų spaudos projekto sėkmę – nuo sudėtingų techninių sprendimų ir failų paruošimo iki unikalių pasirinkimo galimybių (dizainas, formatai, medžiagos).

Kokybė ir pridėtinė vertė. Vertiname kokybę: nuo pirmo skambučio iki saugiai supakuotų aukščiausios kokybės gaminių, kuriuos pristatome iki Jūsų įmonės slenksčio. Modernių gamybos technologijų dėka galime pasiekti aukščiausią kokybę tiek spausdinant leidinius mažais, tiek dideliais tiražais. Profesionalus ir draugiškas personalas padės priimti Jums palankiausią sprendimą.

Todėl, ir tuomet, kai turite klausimų prieš pateikdami darbą spaudai, Jūs visada galite pasitarti su KOPA klientus aptarnaujančiu personalu spauskite čia.

Spaudos darbus pristatome visoje Lietuvoje. Vilniuje ir Kaune gaminius pristatome nemokamai.

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616