Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai apie KOPA

Miela Žaneta, dėkui!
Koks geras jausmas pagaliau atsiversti knygą!
Nuostabu viskas. Laura irgi žiūrėjo – abi labai džiaugiamės, kad dirbam su jumis – tiek KOPA, tiek Jumis asmeniškai.

Julija Matulytė, 2020 m. liepos 15 d.

Vakar Istorinėje Prezidentūroje pristatėme leidinį „Ypatinga dovana Lietuvai“. Susilaukėm daug teigiamų įvertinimų už puikų leidybinį darbą. Iš pradžių planuotas tik kaip kuklus parodą lydintis katalogas, leidinys pranoko daugelio lūkesčius. Ir tikrai ne be jūsų pagalbos. Tariu jums nuoširdų AČIŪ už patarimus renkantis medžiagas, skirtą laiką ir malonų bendravimą ir džiaugiuosi gražia knyga!

Julija, Leidėja, 2019 vasario 1

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus nuoširdžiai dėkoja spaustuvės KOPA kolektyvui už laiku ir kokybiškai atliktus 2018 metų darbus. Tikėdamasis ir ateityje sėkmingo bendradarbiavimo-
Muziejaus kolektyvas

Milda Kairaitienė, Dizainerė, 2018 Gruodžio 18

Knygos atvyko!
Labai gražu! Tikrai! Dar visų neišpakavau, bet - kadangi dežės neapgadintos- siurprizų neturėtų būti!
Ačiū už nuostabų darbą! Lauksiu sekančios progos bendradarbiauti.

Egidija Čiricaitė, leidėja, 2017 spalio 4

Labas, Edita,
Ačiū jums labai, puikiai atlikote spaudos darbus. Greitai ir kokybiškai, tad su malonumu dirbsime su jumis toliau ir rekomenduosim kitiems.

Kęstutis Kuizinas, Direktorius, Šiuolaikinio Meno Centras, 2017 Birželio 8

"Yosemite people” jau mano rankose. Kaip nuostabu!
Labai malonu, kad galiu jums rašyti šį padėkos laišką.
Ačiū jums už pagalbą įgyvendinant mano svajonę. Šį projektą pradėjau dar 2014 metų sausį… Nukeliautas ilgas kelias.
Esu dėkingas už jūsų profesionalumą, dėmesį detalėms, greitus atsakymus ir darbo kokybę.
Kai reikėjo, veikėte greitai, buvote proaktyvūs ir ieškojote sprendimų.
Tai pirmoji rimta knyga, kurią spausdinome kartu ir aš manau, kad ji labai nusisekė. Leidyba yra pagrįsta bendradarbiavimu ir aš jaučiu, kad galiu pasitikėti KOPA, kaip partneriu.
Prašau padėkoti kiekvienam komandos nariui mano vardu.

Jonas Kulikauskas, Fotografas, 2017 Gegužės 23

Labas, Edita, 
bijau net kalbėti, kol nepamatysiu. Bet mintys materializuojasi, ryte mąsčiau, kaip būtų gera rėmėjams atiduoti rytoj prieš šventes, kaip kalėdinę dovaną. Ir tai įsivaizdavau. Dėkoju visai Visatai, jūsų nuostabiam kolektyvui. Aš tikėjau, kad knygutė gims dabar. Net graudu...Giedu bažnyčios chore, prisiminsiu jus visus maldoje.
Jums ramių švenčių
Su meile, 
Gražina

Gražina Daunienė, Autorė, 2016 gruodžio 22

Ačiū KOPA spaustuvei už nuoširdų rūpinimąsi mūsų pirmagimio – parodų katalogo „Laikinoji sostinė 10/160“ – atėjimu į šį pasaulį. Laiku, saugiai ir be klaidų – ko daugiau reikia gimdytojams!

Renata Mikalajūnaitė, Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune vadovė, 2016 gruodžio 8

Norėjau padėkoti už jūsų komandos darbą - esu labai patenkintas pabaigto produkto kokybe ir nekantrauju toliau tęsti bendradarbiavimą! Apie tai ne už ilgo taip pat pasidalinsiu Water Journal socialiniuose tinkluose.

Edvinas Bruzas, „Water journal" įkūrėjas ir redaktorius, Birželio 20 d. 2016

Tiek mes, tiek klientai visuomet būdavome patenkinti spaudos ant nekreidinio popieriaus kokybe spaustuvėje KOPA. Tačiau naujausi spaudiniai maloniai nustebino - gilesnis juodos diapazonas, ryškesnės spalvos, švaresnis fonų padengimas - puiku! 
Nuo šiol nekreidinis popierius – mūsų favoritas dar labiau.

Darius Abromaitis, IMAGO dizaino studija

Dėkojame už galimybę dirbti su profesionalia ir atsakinga dizainere Jovita. Toks operatyvumas ir kūrybingumas buvo išties didelė dovana. Darbo rezultatas visiškai atitiko mūsų lūkesčius, o procese nebuvo jokių nesklandumų. Išties malonu dirbti su tokiu kvalifikuotu, komunikabiliu ir šiltu žmogumi. Didžiausios sėkmės tolimesniuose darbuose!

Austė Aleksandravičiūtė-Šviažienė, LSMU ligoninės KK viešosios komunikacijos tarnybos vyriausioji specialistė, 2015 spalio 30 d.

Noriu padėkoti visai KOPA komandai už puikų darbą, o ypač projektų vadovui Mariui, su kuriuo buvo paprasta ir malonu bendradarbiauti, ko pasekoje turiu savo pirmaja knygą - puikiai atspaustą, įrištą ir supakuotą :). ačiū, sėkmės  ir tikrai iki kitų kartų!

Visvaldas Morkevičius, fotografas, 2015 rugsėjo 25 d.

Dėkoju už sklandų ir operatyvų darbą!

Jūratė, Vilnius, 2015 liepos 2 d.

Lina, I've just seen the little catalogue and its splendid.
Thank you. Honestly you've done really an excellent job!

Marguerite, , Italia, 2015 birželio 12

„Ačiū KOPA'i, kad išpildė mūsų pageidavimus kuriant naują brošiūrą! Labai džiaugiamės rezultatu! Spaudos kokybė – super! Ypatingai noriu padėkoti projektų vadovui Mariui, kad kaip visada, kokybiškai ir laiku mums viską atliko, sukoordinavo. Rezultatas pranoko lūkesčius. :) Su KOPA visada apsimoka dirbti, nes ramu, kad viskas bus atlikta pagal aukščiausius kokybės standartus ir laiku. Iki sekančių projektų! Sėkmės Jums!“

Karolina Kaminskienė, Rinkodaros skyriaus vadovė, 2015 gegužės 11 d.

Norejau padėkoti Jūsų įmonei už puikiai atliktą darbą. Mūsų bendras užsakovas UAB "Enerstena" gaminosi brošiūras ir liko labai patenkintas. Spaudos kokybė - "superinė"! Gaminys puikiai atspaustas, įrištas, užlaminuotas bei nulakuotas. Visada žinojau, kad Kopa - patikima spaustuvė.
Asmeniškai norečiau padekoti projektų vadovui Mariui Meškiui. Mariau, šaunu su tavim bendradarbiauti! Nuo pat pradžių teisingai apspręsti terminai, pateikti pasiūlymai ir pan. Suvaldyta ir atiduota laiku! Dabar laukiu, kada galėsiu duoti sekantį failą gamybai.

Irena KALĖDIENĖ, Grafikos dizainerė, 2015 gegužės 8 d.

...pagaliau pasiekė knygos ir mane -- tikrai labai džiaugiuosi jomis. Esu labai patenkintas ir mūsų darbu -- viską padarėte tiksliai, profesionaliai ir laiku. Tikiuosi bendradarbiauti su jumis ir ateityje.

Mindaugas Gapševičius, Leidinio sudarytojas, VDA, 2015 kovo 18 d.

Mindaugai, ačiū, Jūs mano didvyris.

G. Tankelevičiūtė, , Craft Bearings, 2015 kovo 3 d.

I just got one copie back from our Distributor… It look really great, Thx.
Please thank all your team for the effort and the good work that was done
We really are happy…

P. Paché, France, December 03, 2014

Dirbant reklamos srityje tenka bendrauti su įvairiais žmonėmis ir įvairiomis įmonėmis.
Kopa – Nr. 1 ne tik profesionalaus ir operatyvaus darbo, bet ir malonaus, šilto, abipusiu supratimu paremto bendravimo atžvilgiu.
Visada esu rami, kad užsakymas bus aukščiausios kokybės.
Asmeniškai dėkoju projektų vadovo asistentui Tomui Žilėnui bei visai Kopos komandai.

Gintarė Nalivaiko, Nacionalinio Kauno dramos teatro kultūrinės veiklos vadybininkė, 2014 m. spalio 2 d.

On behalf of our client and ourselves, we would like to let you know that we are delighted to see that our newest production looks even better than we could have ever imagined. Thanks Regimantas, for having convinced me of the quality KOPA has to offer.

We can see that you all put a lot of effort and craftsmanship into this complicated project. The result is a great book in perfect print and superb binding. We are very proud of this book and it has already taken a prominent place on our ‘conference room table’.

Firstly, our compliments and thanks are for you, Ramunas. For having a lot of patience with us to fulfill all our many difficult wishes and demands. There were quite some ‘bumps’ to be taken, thanks!  Also thank you for speeding up the proces to achieve an almost impossible delivery date in the end. We were relieved to see the books arriving at the Berlin fair in time. It must have been a real challenge. Great job, well done!

Secondly, we'd like to thank all the KOPA craftsmen and women for creating a technicaly astonishing book. You made an enormous impression with this – first – production for us.
We are convinced this tightens our relationship for the near future (with some less demanding projects than this book hopefully).

Jean / Jeu, Holland, September 30, 2014

Su KOPA dirbti malonu ir paprasta. Darbai visuomet atliekami laiku ir kokybiškai. Atsakingumas, punktualumas,  rūpestingumas ir lankstumas - KOPA savybės, kurias vertinu labiausiai.

Edita Česnavičienė, Vaistinių tinklo "Camelia" marketingo projektų vadovė, 2014 m. rugsėjo 23 d.

Spaustuvės “KOPA” paslaugomis naudojamės visuomet, kai reikia įvykdyti didelius spaudos projektus. Šioje leidybos bendrovėje užtikrinama puiki gaminių kokybė, darbai atliekami laikantis terminų. Į visus paklausimus atsakoma operatyviai, pasiūlomi įvairūs, užsakovo poreikius geriausiai atitinkantys projekto variantai.

Sandra Antanavičienė, ”Fielmann” optikos salonų rinkodaros vadovė, 2014 m. liepos 14 d.

Video interviews

Michael and Aurore

BEHIND THE BLINDS

2016

Luigi Vitali

DUST MAGAZINE

2016

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616