Gamybos terminai ir pristatymas

Užsakymo atlikimo terminas yra darbo dienų skaičius, kurių metu gaminamas Jūsų produktas - nuo failų patvirtinimo iki gaminių pristatymo. Kiekvieno produkto gamybos metu (jei tai nėra pakartotinis užsakymas) naudojami skirtingi procesai, todėl kiekvieno užsakymo atlikimo terminai yra skirtingi. Taip pat gamybos terminas priklauso nuo gamybinių pajėgumų apkrovimo spaustuvėje, pvz., sezono metu spaustuvėse susidaro eilės, todėl terminai gali būti ilgesni.
Planuojant spaudą projektų vadovas pateikia kritinį failų patvirtinimo laiką kiekvienam projektui individualiai. Vidutiniškai failus patvirtinti reikia per 24 h po ripintų failų pateikimo. Jei failai nepatvirtinami laiku, planuojamas kitas gaminimo laikas / data.
Po užsakymo ir failų patvirtinimo darbas perduodamas spaudai. Šiame etape projektas bus vykdomas taip, kaip buvo patvirtinta raštišku susitarimu (sutartimi arba el. forma).
Po užsakymo ir failų patvirtinimo darbas perduodamas spaudai. Šiame etape projektas bus vykdomas taip, kaip buvo patvirtinta raštišku susitarimu (sutartimi arba el. forma).
Tai priklauso nuo projekto sudėtingumo ir darbų kiekio spaustuvėje. Jei gaminio reikia skubiai, klauskite Jus aptarnaujančio KOPA projektų vadovo, ar įmanoma darbą atlikti greičiau.  
Vilniuje ir Kaune Jūsų gaminius pristatysime nemokamai. Dėl pristatymo galimybių į kitus miestus konsultuokitės su Jus aptarnaujančiu projektų vadovu. Daugiau apie KOPA gaminių pristatymo galimybes skaitykite čia.  
Apie gaminių pristatymo laiką pranešame iš anksto.
Taip, spaustuvė KOPA bendradarbiauja su patikimomis tarptautinėmis logistikos kompanijomis, todėl turime galimybę Jūsų gaminius supakuoti ir pristatyti skirtingais adresais Lietuvoje ir užsienyje.
Taip, esant būtinybei, pristatymo sąlygas galima koreguoti.
Taip. Spaustuvėje KOPA yra produktų išskirstymo ir pristatymo skirtingais adresais galimybė. Klientui pageidaujant, gali būti naudojamos pakuotės be gamintojo rekvizitų.
Taip, gaminius galite atsiimti tiesai iš KOPA spaustuvės, atvykimo laiką suderinę su Jus aptarnaujančiu projektų vadovu. Gaminius galite atsiimti adresu: Kampo g. 7, Kaunas.

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616