Failų patikra ir tvirtinimas

Priklausomai nuo projekto apimties failai patvirtinimui atsiunčiami per 24 val po jų gavimo. Ypatingu atveju, failai patvirtinimui atsiunčiami per 3 – 4 val. po jų gavimo. P.S. Į pristatymo terminą neįskaičiuojami savaitgaliai ir kitos nedarbo dienos.
Failus patvirtinimui Jūs galite pasiekti tiesiogiai per KOPA ftp serverį ftp.kopa.lt naudojant ftp kliento prisijungimo programą (total comander, filezila) arba interneto naršyklėje http://ftp.kopa.lt/ftpgui/. Prisijungimo vardą ir slaptažodį Jums suteiks projektų vadovas.
Kai Jūsų failas peržiūrimas reprocentre ir patvirtinamas, jog yra tinkamas spaudai, iš savo projektų vadovo gausite pranešimą, kad failas paruoštas Jūsų peržiūrai. Tikrindami failą atkreipkite dėmesį į tai: ar failas, kurį peržiūriu, yra būtent šis (pavadinimas turi atitikti užsakymo numerį)? ar nėra gramatinių klaidų? ar teisinga puslapių skaičių seka? ar mano tekstas yra saugios zonos ribose (ar nėra per arti pjovimo linijų)? ar nuotraukos yra teisingoje vietoje? ar teisingas galutinis formatas? ar lenkimo linijos nurodytos teisingoje vietoje? Atidžiai patikrinę failus Jūs galite juos... Skaityti daugiau
Prieš patvirtinant failą rekomenduojame atidžiai peržiūrėti ir patikrinti puslapių išdėstymą, dizaino elementus ir tekstą. Pastebėję klaidas, ištaisykite jas ir atsiųskite mums nuorodas arba įkelkite naują failą. Gavę Jūsų patvirtinimą, siunčiame Jūsų failus spausdinimui ir pagamintus leidinius pristatome sutartu laiku.  
Užtruks tiek pat, kaip ir anksčiau atsiųsto failo atveju, t.y. failą tvirtinimui atsiųsime per 24 h, neįskaitant savaitgalių ir kitų nedarbo dienų.
Kiekviena spaustuvė naudoja skirtingas technologijas ir įrangas, todėl jei gaminys buvo spausdintas kitoje spaustuvėje, tikslus spalvų perteikimas yra sudėtingas procesas ir įmanomas atlikti bandymų būdu – spausdinant bandyminius antspaudus (proofs), kol pasiekiamas norimas rezultatas. Tai išaugina projekto kainą.

Spaustuvė Kaune:

  • Industrijos g. 12, Biruliskės
  • 54469 Kauno raj.
  • +370 37 301 616

Spaustuvė Vilniuje:

  • M. K. Čiurlionio g. 82A,
  • 03100 Vilnius
  •  +370 37 301 616